Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Vajon laktózérzékeny vagyok?

Vajon laktózérzékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Hetek óta minden tejtermék után puffadok, nagyon fáj a hasam és eldugult a sok hányástól a WC. Jó lenne egy gyors megoldás, mert már belehalok a hasfeszülésbe.

2017. ápr. 17. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mielőbb fordulj orvoshoz!
2017. ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Francnak eszel tejtermékeket ha egyszer nem bírod ?
2017. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, mi a francnak, ha tudod, hogy ez lehet az ok?
2017. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Köménymagos leves vagy tea biztos jót tesz. És az is, ha nem stresszelsz. Mitől kell hánynod? Ki/mi zavar a környezetedben? Kerüld el, ami/aki nem jó neked.
2017. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Laktózérzékenységnél hasmenés, puffadás a tünet. A hányás igen durva. De ha megfigyelted, hogy tejtermékek után hánysz, nem értem , miért fogyasztod? Egyáltalán nem biztos, hogy laktózérzékeny vagy, elkaphattál egy vírusfertőzést is, annak is ezek a tünetei. Utalhat epebetegségre is, amiket írsz. Szóval: fordulj orvoshoz, az a legbiztosabb.
2017. ápr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja
2017. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!