Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Az allergiás asztma elmúlhat...

Az allergiás asztma elmúlhat valaha?

Figyelt kérdés
Vagy mostmár életem végéig használjon kell ezt az inhaláló port reggel és este?
2017. máj. 11. 01:04
 1/7 mercede13 válasza:
Tejet, gabonát abba kellene hagyni! Paleolit táplálkozásnak nézz utána. [link]
2017. máj. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de ehhez egy kicsit jobban értek, mert ezzel foglalkozom és ezek marhaságok
2017. máj. 12. 11:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Paleolit állítólag kamu.

Glutén mentes oldalról közelítsd meg a témát

2017. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A gluténmentes étkezés az max. az allergiásoknak segít, az asztmásokon nem, mert semmi köze hozzá. Az allergiás asztma nem egyenlő az ételallergiával vagy a sima szénanáthával
2017. máj. 12. 16:23
 5/7 Vanitas válasza:
Nekem elmúlt.
2017. máj. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Allergiának az egyik gyógymódja, az allergén adagolása nagyon kis mennyiséggel kezdve és lassan növelve a mennyiséget. Saját magamon próbáltam ki és remekül sikerült. Gyógyszertárban vásároltam lanolint. 20% forralt vizet kell a lanolinhoz adni és kb. 50-szeres hígítással kevertem össze a propolisszal. Ezt orrkenőcsként használtam naponta 2, x 3 –szor. Lefekvés előtt babnyi mennyiséget szívtam fel jó alaposan. Tavasszal, vagy nyáron, véletlenül egy vadkender mezőben heveredtem le pihenni, pár perc múlva elkezdtem tüsszögni, akkor vettem észre hol vagyok. Semmi következmény nem lett a tüsszögésen kívül. De az összes allergiám és az asztmám is elmúlt. Úgy öt év múlva találkoztam a tüdőgyógyásszal, kérdezte mit használok, hogy nem gazdagítom a gyógyszergyárakat.

Elmondtam neki és mintha a falnak beszéltem volna – Jaj, maga nehogy használjon ilyesmit, mert bele is halhat. Ennek már közel húsz éve és azóta egyszer sem vitt el a mentő fulladásos rohammal, mint előtte.

2018. febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6# és azóta is tünetmentes? Parlagfű allergiánál hogyan lehetne ezt?
2023. júl. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!