Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Segítség! Feldagadt az alsó ajkam egyik fele, mit tegyek?

Tegnap amikor lefeküdtem aludni, még semmi baja nem volt aztán reggel felkeltem kimentem a mosdóba és ott vettem észre hogy bedagadt a szám (alsóajkam jobboldala) nem tudom mi okozhatta valaki tud tanácsot adni hogy mi lehet ez?

2017. jún. 1. 06:27  Privát üzenet  

A válaszok
Seezmi nevű felhasználó válasza:

Ez lehet akár alergiás reakció is!

Igyál kálcizmot s ha nem segít akkor irány az orvos!

# 1/3Időpont 2017. jún. 1. 11:44 Privát üzenet
Seezmi nevű felhasználó válasza:

Bocsánat az kálcium akart lenni

# 2/3Időpont 2017. jún. 1. 11:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Semmi gond most úgy Estére lejjebb duzzadt szerintem holnapra el is múlik de kiporbálom a kalciumot Köszi:)!

# 3/3Időpont 2017. jún. 1. 20:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyik nap edzésen voltam és edzés után mikor haza értem a térdem feldagadt és alig tudtam hajlítani és kinyújtani. Esetleg valami nagyobb probléma lehet vele vagy csak nem...
Mi lehet a baj, talán infúlenza? Anyu elég gyenge, és az egyik keze feldagadt, mintha felvizesedett volna.
Feldagadt az arcom, de egyik fogam sem fáj. Mi lehet a baj? Mire számítsak?
Arról van szó, hogy egyik pillanatról a másikra feldagadt a felső ajkam jobboldala és nem tudom mitől lehet. Tudnátok segíteni?
2 napja arra ébredtem, h feldagadt csak az egyik szemhéjam. Tudnátok segíteni, h mit kellene vele tennem?
Feldagadt az arcom gyökértömés után, tuti, hogy begennyesedett. Nem fáj, szedek rá gyógyszert, de egyik normális fogorvos se rendel hétfőig. Van rá esély, hogy nagyobb baj ne legyen?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!