Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Leégetett a nap és mindig...

Jasdik kérdése:

Leégetett a nap és mindig kint vagyok azért nem barnul be?

Figyelt kérdés
Le égetett a nap, de mindig kint vagyok perszelő napba is, azért nem barnul be ert mindig jobban és jobban leég?

2017. jún. 18. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem kellene védelem nélkül a napon lenni, de főleg ha elégtél, akkor takarnod, kenned kellene magad. Addig nem barnulsz be, míg égeted a sérült bőröd.
2017. jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha kimész a napra, akkor először barnulsz, utána égsz le. Kevered a sorrendet.
2017. jún. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, mert én le égtem, és nem barnul be
2017. jún. 19. 23:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Az égés vörös. Nem érted, amit mondunk.

Kimész a napra, elkezd barnulni a bőröd. Ha erős a napfény, akkor elkezdesz leégni, és bevörösödik, elkezd hámlani, fáj stb. Ez van most nálad.

2017. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%-os, igazad van, de a kérdező azt akarja tudni, miért égő vörös a bőre még mindig és miért nem nyugszik le a bőre és veszi fel a megszerzett színt. Ahogy írtam, azért, mert védelem nélkül van a napon és égeti tovább. Nem viccelek, ha azt mondom, hatalmas egészségi kockázat. Kend magad, takard a bőröd kérdező, és akkor lenyugszik valamennyire és lesz egy kis színed. Ha lehámlasz, akkor viszont elveszítheted az egészet, ezért is ne süttesd magad! Barnulni csak ésszel lehet!
2017. jún. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor most napokig maradjak itthon?Kb mikor lehez ki menni, amikor már nem veszélyes a börömre?
2017. jún. 22. 00:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne maradj otthon, hanem öltözz fel! Ahol meg nem tudsz (pl kar), ott kend be magad erős napvédővel.
2017. jún. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Joo de utána bebarnulok?
2017. jún. 22. 16:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem hámlasz le, akkor lesz színed, igen.
2017. jún. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!