Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki járt ugy, hogy a Nap...

Valaki járt ugy, hogy a Nap megégette valamelyék testrészét, és foltos maradt utána? Csunya, mintha piszkos lenne, és ez már 5 éve! Azóta többet nemis barnul, hiába napozik, gyerekröl van szó!

Figyelt kérdés

#börprobléma
2016. aug. 9. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan mivel en nagyon feher boru vagyok ezert nagyon hamar leegek van par nyoma is ami nem mulik el de azt nem ertem hogy egyaltalan nem barnul le sehol vagy csak azon a helyen ahol megserult?
2016. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A lányom felsö combján van,és csak azon a területen nem barnul,ahol levolt égve!Télen nem látszik annyira,de ilyenkor hogy többet van a napon,nagyon csunya,mert nem egy szinü,mintha azon a helyen piszkos volna,és elég nagy terület,majdnem a térdéig van!
2016. aug. 10. 09:26
 3/4 anonim ***** válasza:

A bőr nem felejt, ez ilyen csak neki hamarabb meglátszik

Általában 10-20 év múlva ütnek vissza ezek

Vidd el bőrgyógyászhoz, ne hogy rákos legyen neki az elváltozás

2016. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajjjj,most megijedtem,elis viszem most már,biztos!
2016. aug. 10. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!