Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia vagy más?

Allergia vagy más?

Figyelt kérdés
A testemen nagy, szúnyogcsípéssel megegyező kinézetü dudorok jelentkeznek, amik viszketnek. Kijön a kezemen, a hasamon, mindenhol...aztán elmúlnak, majd másnap megint jelentkeznek testrészeimen. Semmi egyéb panaszom nincs. Arra gondoltam, hogy tejallergia lehet, mert miután tejes kaját eszek észreveszem hogy kijönnek, de már akkor is jöttek ki, mikor 1 napig előtte semmi tejeset nem ettem. És mondom semmi panasz csak szúnyogcsípésnek kinéző viszkető izék jönnek ki rajtam. Mi lehet ez?

2017. jún. 23. 10:38
 1/1 anonim válasza:

Csalánkiütés-re tippelek így látás nélkül,kiválthatja allergia,de kiválthatja fizikai mechanikus inger is( dermographismus).Orvos keress fel(Bőrgyógyászt és majd ő továbbküld ha szükséges),addig a gyógyszertárban tudsz venni Anti-Hisztamin-t(tabletta),de a patikusnak mindenképpen mond el a tüneteket és a foltokat mutasd meg mert ha ő látja lehet mást állapít meg.Semmiképpen sem szabad félvállról kezelni.


-Post Scriptum

2017. jún. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!