Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Melyik gyógyszerrel, szemcsepp...

Melyik gyógyszerrel, szemcseppel, orrsprayvel teszitek elviselhetővé a parlagfű-allergiátokat?

Figyelt kérdés
2017. aug. 10. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
dymista orrspray. Kapok levegőt az orromon keresztül..parlagfűre vagyok allergiás
2017. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lendin. Ritkásan előfordul egy orrfolyósabb nap, de ennyi, azon kívül az összes tünetemet eltüntette. Azt meg azért kibírom. Amíg nem szedtem a nasivin orrspayt használtam, hogy egyáltalán tudjak aludni, de azt csak 7 napig lehet, nekem meg több hónapig kellett volna...
2017. aug. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem a parlagfűre vagy allergiás hanem a hiányára...igyál parlagfű teát :)
2017. aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Parlagfű teával, de szoktam a növény csúcsát zölden is rágni, nincs jobb. Van sok a kertemben, nem bántom őket, csak visszavágom, hogy ne virágozzanak. [link]
2017. aug. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én évtizedekig szenvedtem parlagfű allergiában. A legsúlyosabb formájában, totál dugulás és asztmás roham kíséretében. Dugulás elhárításban nekem ezer százalékban bevált a RHINOCORT TURBUHALER inhalálós por. Sőt, alig 20-30 adag után teljesen megszűnt. Legalább 10 éve tünet mentes vagyok. Ezzel csak az a baj,- szakrendelő javaslatára 90 % támogatással lehetett megvásárolni -hogy a támogatást megvonták, így most 10% támogatás van hozzá. Közel 4200 Ft az ára, így kipróbálásra kicsit durva, de nekem bevált.
2017. aug. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

3/5 és 4/5

Ez a homeopátián alapul. Én speciel hiszek benne. De mostanában az a divat járja - gyógyszer lobbit sejtek mögötte - hogy be akarják tiltani a homeopátiás gyógyszereket. Akkor mivel magyarázzák, hogy mégis lehet tőle gyógyulni?

2017. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2017. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Claritine
2017. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azomyr tabletta. Nagyon jó mert nem álmosít. Plusz mometason sandoz orrspray.
2017. aug. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kiswekker válasza:
Én is úgy kezdtem az első évben, hogy szemcsepp, orrspray, gyógyszer, és 2 féle turbuhaler egyszerre. Egy vagyon volt mindez havonta.És ezekel együtt is olyan voltan mintegy albíno. Időközben illetve múltával, vagy alábbhagyott és/vagy orvosváltás miatt már csak egy igazán olcsó gyógyszerrel és taktikával simán átvészelhető. Az orvosom tanácsára Cetirizin vagy hasonló gyógyszer évente váltogatva kell szedni és egy hónappal vagy már június végén el kell kezdeni szendi naponta 1 szem este lefekvés előtt. Szezonban vagyis augusztus szeptemberben többszöri mosakodás és arc kb. lehetőség szerint óránként esetlegesen fogmosás toroköblítéssel. Továbbá szintén lehetőség szerinti ruhaváltás kétszer háromszor naponta. Amennyiben ezt betudjuk tartani csak nagyon ritkán jön elő némi irritáció. Nekem már több éve így sikeres.
2017. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!