Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Pár éve vettem észre magamon....

Pár éve vettem észre magamon. Többi lent. Mi ez?

Figyelt kérdés
Pár éve jelentek meg az arcomon piros foltok illetve hámlások. Először a 2 szemöldököm között aztán a fülemnél majd az orromnál és ezt mind követte a fejbőröm is. Majd most pár hónapja a derekamtól felfele is megjelentek a foltok egészen a mellemig. Mi lehet ez? Voltam bőrgyógyásznál,rengeteg krémet kipróbáltam de már egyik sem hat. Nagyon fáj és már sírni tudnék,hogy milyen idegesítő. Kérlek segítsetek.
2017. nov. 12. 20:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Üzenetben tudok képet is mutatni.
2017. nov. 12. 20:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Pikkelysömör? Azzal próbáltak már kezelni?
2017. nov. 15. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel a problémád nem tűnik egyszerűnek, a budapesti Bőrklinika felkeresését javaslom. Közel sem biztos, hogy a feji és deréktáji eltérések oka azonos. Ha csak a a feji tüneteidet veszem, az szeborreás bőrgyulladásnak tűnik (gombára adott allergiás válasz a zsírosodó bőrön), de az nem fáj, csak viszket, meg hámlik. Felmerülnek: bőrgomba, autóimmun eltérések (a pikkelysömör is az valszeg). ha a derakadon lévő elváltozások nedvedzenek, pörkösödnek, fájnak, lehet övsömöröd. Akárhogy is, irány a Bőrklinika!
2017. nov. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!