Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás vagyok a macskámra?

Allergiás vagyok a macskámra?

Figyelt kérdés
3 napja van meg a cicám nagyon vártam 10 éve készültem rá de a kozelebe tusszogok folyik sz orrom piros lesz a bőröm és viszketek ez vajon macska allergia?ráadásul megkarmolt és bedagadtam

2018. jan. 1. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet!
2018. jan. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Légy türelemmel, egyre több olyan esetről hallok, hogy az újdonsült gazdinak szépen lassan megszűntek az allergiás tünetei, ahogy összeszoktak a cicával.
2018. jan. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is allergiás vagyok rájuk, de annyira szeretem, hogy nem tudok megválni töle. Azt mondta az orvosom hogyha ezt tovább folytatom, akkor akár asztmás is lehetek késöbb. Nem tudom milyen uton járok jelenleg, de a panaszaim kicsit nekem is enyhültek a kezdetekhez képest. Nálam orrdugulás, tüsszögés, szemviszketés jelentkezett. A bedagadás nem hiszem, hogy az allergiátol jelentkezett volna, a többi viszont gyanusan az. Menj el vizsgálatra. A patikában egyébként azt javasolta a nö, hogy fürdessem a macskát 3-4 naponta, mert igy elkerülhetö az allergia.
2018. jan. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!