Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miért nem tudok mély levegőt...

Miért nem tudok mély levegőt venni?

Figyelt kérdés

Allergiás vagyok kicsi koromtól óta. 19 éves fiú vagyok. Kicsi koromban asztmás voltam, kaptak olyan spray-t amit magamba kell szívni és 10 szer magamba szívni.


Voltam allergológusnal, és adott nekem olyan kicsi gépbe fújni, de nem tudtam letuüdőzni. Kiírt nekem olyan valamit amit magamba kell szívni, letüdőzni de nem sikerült ez sem. Holnapután megyünk kontrollra, és 4 napot ki kell hagyni mert fognak csinálni tesztet, hogy mire vagyok allergiás.


Mitől nem tudok mely levegőt venni? Néha úgy érzem, hogyha veszek levegőt akkor reszket. Pánikbeteg vagyok. Minden pici dolgokon fel tudom húzni magamat. Eléggé érzékeny típusú srác vagyok.


Köszönöm a válaszokat.


2018. febr. 19. 20:37
 1/3 A kérdező kommentje:
*kaptam olyan spray-t
2018. febr. 19. 20:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Ideg alapon is lehet. A szívedet is nézesd meg!
2018. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mit akarsz evvel mondani?
2018. febr. 20. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!