Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Pikkelysömörre milyen természe...

Pikkelysömörre milyen természetes gyógymódok segítenek? Tapasztalatok érdekelnének.

Figyelt kérdés

2018. márc. 18. 08:10
1 2
 11/17 anonim válasza:

Sziasztok, nekem gyerekkorom óta van és sok dologgal próbálkoztam. Eddig bevált módszerek: SINODERM krém vagy zsir(szerbiából hozatom olcsó kb 350ft/15g tubus szabadon vásárolható)aktiv anyag FLUOCINOLONACETONID 0,25mg/g. Lehet hogy Magyarországon kapható valamilyen gyártótol evvel az aktiv anyaggalde én nem találtam!

Ezen kivül meglepően az ORIFLAME től a VITA NOURISH FACE CREAM segít(persze nem múllik el tőle de egész meglepően enyhiti a mennyiségét). 41F

2018. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szabadon vásárolható, de akkor is szteroidos, a net szerint ez a hatóanyaga az itthon Flucinar néven kapható genyának.
2018. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
a férjemnek a rendszeres sós vizes lemosás elmúlasztotta. Igaz, nem volt súlyos. persze tudom, nem múlik el, de azóta nincs. 2 éve. most is pár naponte átöblíti a fejét.
2018. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A sós vizet még nem próbáltam... tengeri sós? Köszönöm.
2018. márc. 26. 10:57
 15/17 anonim ***** válasza:

Pedig a só sokszor előkerül a pikkelysömörrel kapcsolatban.

Van, aki azt mondja, a sóbarlangozás is jót tesz.

Van, akinek attól tűnt el, hogy a kád vizébe belerakott egy fél kiló sót és üldögélt még egy ideig benne.

Van, aki a sószappanozástól lett jobban.

2018. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Állítólag az étrend változtatásával is lehet eredményt elérni. 4 dolgot kell elhagyni: a Cukrot, a Gabonát, a Tejterméket és a Hüvelyeseket... mert hogy autoimmun probléma a pikkelysömör. Próbálta ezt valaki?
2018. márc. 27. 12:13
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha nem hülyülsz bele abba a kérdésbe az ötödik héten, hogy mit egyek...
2018. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!