Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mik lehetnek ezek a pici...

Mik lehetnek ezek a pici pattanások? SEGÍTSÉG

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt, beismerem nem volt jó döntés, de nagyon siettem, és csipesszel + borotvával leborotváltam a bajszom. Nem erőteljes szállú, de mint lány, borzasztóan idegesített. Nem ez vplt az első alkalom, így nem tudom miért alakultak ki, pici pattanások közvetlenül a szám felett. Aprók, de idegesítőek. Este rájuk kentem fogpasztát, és most már egészen száradtabbak. Reggel szeszt raktam rájuk, és most már jobb az állapotuk. Szerintetek mi ez?A kérdésem az, hogy mitől alakulhatott ki? Valamint azt is hozzáteszem, hogy hamarosan megjön a havim. Mivel tüntethetem el teljesen és gyorsan? Hány nap alatt múlik el kb.? Köszönöm előre!

14L



2018. ápr. 8. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenki,aki borotválja magát,kipattog. Ezzel max annyit tudsz kezdeni,hogy borotválás után bekened babaolajjal vagy valamilyen krémmel (neogranormon?).

De könyörgöm,ne legyél ilyen kis buta, a bajszot NEEEEE borotváld!!!!! Nekem is volt, rohantam is vele a kozmetikushoz,amilyen hamar csak tudtam!!

2018. ápr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szakállad fog nőni.
2018. ápr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 de akkor gyantáztassam?
2018. ápr. 8. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!