Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fehér kis pici kiütések...

Fehér kis pici kiütések vannak a makkomon, olyanok mint a pattanások, de nem azok. Mik ezek?

Figyelt kérdés

Szóval ma vettem észre. Eddig nem voltak ott. Barátnőmmel csak gumival szexeltünk. Arra is gondoltam h lehet hogy az ovszertől van, mert most egy másik fajtát probáltunk ki.

Ez gomba vagy mi ez? Vagy teljesen ártalmatlan? Rákerestem itt, de elég sokféleséget írnak a HPV-től a teljesen ártalmatlanig. És hogy ha ez mégis vmi olyasmi lenne ami nem ártalmatlan, akkor milyen orvoshoz forduljak? Bőrgyogy, nemibeteg vagy háziorvos?

Köszönöm a válaszokat

F/18


2010. okt. 28. 19:28
 1/3 anonim válasza:

hello nekem is van, nekem a zsírmirigy túltermelés miatt van.

ajánlották, hogy használjak intim mosakodót, kipróbáltam és tényleg szemmel láthatóan csökkent.

szerintem megéri kipróbálni, ha viszont viszket vagy valami rendellenest látsz akkor jobb ha elmész egy dokihoz...

2010. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bekentem intim lemosoval, de borzasztoan kiszáritotta, viszont elmultak a pöttyök. de igy viszket viszont mert ki van száradva.
2010. okt. 31. 18:01
 3/3 anonim válasza:
Szerintem fordulj orvoshoz, és inkább kezd a háziorvossal.
2010. nov. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!