Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit használtok allergiára?

Mit használtok allergiára?

Figyelt kérdés

Férjem nagyjából mindenre allergiás (virágok stb), a gyógyszert nem akarja szedni, mert eddig sem használt, pár éve már nem jött ki rajta de idén ismét és brutálisan. Valami természetes (gyógynövény, homeopátiás) dolgot vennék neki, de egyáltalán nem vagyok képben sajnos, hogy mit lehetne. Tudtok segíteni?


Gyógyszertáros a méhpempőt javasolta, viszont úgy olvastam, aki durván allergiás, annak az sem javasolt.


2018. ápr. 27. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is allergiás vagyok. Orrfolyás, szem viszketés stb.. erre kaptam jó orrsprayt szemcseppet. Viszont gyerekkorom óta időnként kijöttek rajtam csípés szerű pöttyök. Kaptam rá gyógyszert, krémeket. Sok fajtával próbálkoztunk. De ugye ez időszerű volt. Nem tudtam mikor jön ki ez a csalánkiütés. Míg egyik évben elviselhetetlen lett. Találtam egy oldalt ahol hatóanyagok szerint ki van gyűjtve mely allergia gyógyszer milyen hatóanyagot tartalmaz. Na ott kiválogattam mi az ami gyógyszernév által nem használt. Végül egy filléres ( 30 szem kb 600) segített. A férjed ne adja fel mert egyszer meg lesz mi használ. Borzasztó rossz az allergia. Nem hiszem hogy ezen homeopátiás szer segítene ha ennyire odavan. Kitartás.
2018. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a citrocsepp (grapefruit mag kivonat) szedése nagyon sokat segített, már évek óta maximum csak egy-egy szem gyógyszerrel át tudtam vészelni a csúcsidőszakot is. A sóbarlang/sószoba látogatása is segíthet.
2018. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!