Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Nyakierek begörcsölhetnek...

Nyakierek begörcsölhetnek tej/tejcukor allergiától?

Figyelt kérdés

Reggel ettem egy sor csokit (nem járt le) és rögtön ahogy befaltam rá pár másodpercre elkezdtem érezni egy elég erős görcsölést a nyaki izmaimban - valamint a szám és állkapcsom között elhelyezkedőizmokban.

Azóta is elég fura a nyakam. Szerencsére nem volt erősen fojtó érzés de nagyon megijedtem így most nem is merek semmi tejes dolgot enni-inni.

A kérdésem főként azokhoz szól akiknek van ilyen jellegű allergiájuk, vagy esetleg orvosnak :)



2018. jún. 7. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam. A tünetei: gyakori vizes hasmenés, haspuffadás, szélgörcs. Az erek biztos nem attól görcsöltek be. Főleg hogy rögtön volt miután megetted, még épp hogy leért a gyomrodba el se kezdted emészteni így még a tejcukor sem juthatott ennyi idő alatt a szervezetedbe. Inkább menj orvoshoz ha napok múlva sem javul.
2018. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!