Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » 22 éves lány vagyok,8 eve...

22 éves lány vagyok,8 eve szenvedek a seborrhoeás dermatitissel. Nagyon sok mindent kipróbáltam már, de csak egy ideig voltak jók. Lassan 2 hónapja előjött és nem múlik el. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon fáj és ki sem merek menni az utcára. Kérem ha valaki tud jó tanácsot akkor írjon. Sírni tudnék. Mit tegyek?
2018. jún. 30. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennek a kezelésében pont az a lényeg, hogy csak egy ideig jók, mert hozzászokik a hatóanyagukhoz a bőr. Nekem pl.azt mondta a bőrgyógyász, hogy legyen itthon legalább ötféle különböző hatóanyagú speciális sampon és kb. kéthetente váltogassam őket.
2018. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magán bőrgyógyász.

Diéta (tej, tojás, glutén - bármelyik lehet a ludas, de az is könnyen lehet, hogy egyik sem).

Fürdés tiszta vízben, mindenféle vegyszer nélkül.

Ruhákat öblítő nélkül mosni.

Bőrfertőtlenítés (Octenisept-et tudom ajánlani).

2018. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Skin cap-et próbáltad már?
2018. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Arcomon,nyakamon illetve a hasamon jön elő.. de legfőképp az arcomon. Sminket nem használok sem krémeket ami irritálná a bőröm. Ahogy bejött a nyár/meleg jött elő
2018. jún. 30. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a fejboromon alakult ki...két honapig folyamatosan jöttek ki a fejboromon égető mérges kiütések

Diprosalic oldat segített...nem festettem ugye a hajamat addig

...majd az oldat hatott egy ideig utána kezdődött minden elölről mintha fejemen mászkálnak valamik....elegem lett le szivattam a hajtovem a barnát majd rá festettem a vöröset.utana elmult....egy ideje megint érzem azt a fura érzést mintha viszketne ,bizseregne....de hajfestés óta tompult a fejborom érzékelése....diprosalicot csepegtetek.olykor...kiutes nem jött ki olyan mintha gátolnà valami...szerintem a hajfestès...nagyon nehezen múlt el...mármint nem múlt el teljesen de gátolásban van....nem tudom mitől alakult 31 N


Bocsi hogy ékezet nélkül írok,gyorsan írtam telefonon

2018. júl. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zynerit nem segíthet az arcodon megoldani a problémát? Nekem ez megoldottta, amikor nagyon előjön 2-3 hetes kezelés és ismét eltűnik.
2019. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!