Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit tegyek? Megőrülök az...

Mit tegyek? Megőrülök az allergiától. Valaki valamit tud tanácsolni?

Figyelt kérdés
Poratka allergiám van ez 100% bőrgyógyasz vérbol allergia tesztelt. Sajnos egy csomo dologra nem csinált allergia tesztet szóval nemtudom másra allergiás vagyok e, DE akárhogy takarítok a szobámban, akárhogy portalanítok megőrülök.. Az év 365 napjában be van dugúlva az orrom , néha enyhébben néha durvábban. A városban is megbolondulok annyira durva. Tüsszögök , bedugul az orrom , fáj a fejem és néha még a torkom is kapar(de nem úgy mint mikor beteg vagyok ez teljesen más érzés). Az orcsepp sem hat. Nyáron a legdurvább ilyenkor még létezni is megszünnék legszivesebben. Télen is rossz néha- néha de nem ilyen extrémen. Egyszerűen nemtudok normálisam létezni ilyenkor annyira kellemetlen húzó fejfájásom van és érzem hogy tele a fejem takonnyal... Valaki hasonló cipőben van/volt?Ha igen kérlek adjatok tanàcsot hogyan enyhítsem a tüneteim. Nem akarok életem végéig minden nyáron ilyen dúrván szenvedni.
2018. aug. 28. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Menj allergológushoz.
2018. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

"Nyáron a legdurvább ilyenkor még létezni is megszünnék legszivesebben. Télen is rossz néha- néha de nem ilyen extrémen."


Ha más télen, mint nyáron, akkor szerintem esélyes, hogy másra, virágporokra is allergiás vagy. Szerintem az allergológusnak kéne ezeket elmondanod.

2018. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szedsz valami allergia elleni gyógyszert, antihisztamint?
2018. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tegnap vettem cetirizint mert azt olvastam hogy az jo ,és be is szedtem tegnap meg ma is 1 db ot. Kicsit jobb, de még így is folyik az orrom meg kellemetlenek a tüneteim.
2018. aug. 29. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót allergológushoz.
2018. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kálcium vagy Tecsóban vegyél "Sportolj, pezsegj" Haas Kalcium pezsgőtablettát. Felet délelőtt, felett délután. De ha nagyon erős, akkor este is lehet, lefekvés előtt. Utcán egészségügyi szájmaszkkal kellene közlekedni.
2018. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!