Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit tudnátok tanácsolni,...

Skorpió87 kérdése:

Mit tudnátok tanácsolni, illetve ti mit szedtek, használtok allergia ellen? Hallom, hogy sokakat érint az idei pollenszezon!

Figyelt kérdés
Hiába írt fel új gyógyszert az orvos, Aries, ez sem igazán használ. Érdemes gyógyteákat inni, méz, stb.? Mi a legjobb módszer? Bedugul az orrom, nem alszom rendesen, kínlódok. Köszönöm, aki segít! :)
2018. máj. 14. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Tengeri sós orrspray, először azt hittem ökörsèg, de tènyleg segîtett.
2018. máj. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Evele123 ***** válasza:
Sokféle lehetőséged van arra, hogy enyhítsd a tüneteid, vagy meg is szüntesd. A tengervizes orspray is javíthat, ami nekem igazán segített, de kúraszerűen aljalmazva nem olcsó egyszeri / többszöri kiadás, az az FLP (Forever Living Products) sárga flakonos gélje. Kora reggel fél decit iszok belőle éhgyomorra, cserébe most ott tartok, hogy nem használok el egy komplett 100-as zsepit naponta, csak 3-at vagy 5-öt naponta. Az anyósjelöltem 2 évig csinálta ugyanezt a kúrát és teljesen kigyógyult belőle. Mindjárt jönnek a lehurrogó kommentek...
2018. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Evele123 ***** válasza:
Ja, és poratka, feketeüröm és parlagfű allergiám is van egyszerre.
2018. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Raini Dash válasza:
A gyógyteákat nem ajánlom mert lehet benne olyan hatóanyag meg illóolaj származék amitől még jobban kijön az allergia.Amit kaptál gyógyszert Aerius az egyik legjobb legalább 2 hónapig kell szedni hogy teljesen kifejtse a hatását de lehet vissza kell menned az orvoshoz hogy írjon fel gyógyszer hatóanyagú orrsprayt mert szénanáthád van.
2018. máj. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy még helyesen sem írtam le a nevét, Aerius, :D Köszi! Szóval akkor használnia kellene. Igaz, még csak 2 hete szedem, csodát még nem lehet várni. Az orrspray ingerelt régebben, azért nem szeretném használni. Legalábbis egyelőre.
2018. máj. 21. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!