Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tudna vki ajánlani seborrheás...

Tudna vki ajánlani seborrheás hajproblémára kíméletes sampont?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ebben az évben derült ki, hogy seborrheás a fejbőröm. Mondta a doki, hogy ilyen típusú sampont kéne vennem. Vettem is a patikában Capillus sampont, mert azt mondta azt viszik nagyon, de a hajam fele letört. Kb már alig van mert mint tudjuk ez a sampon típus szárít. Hiába teszek balzsamot a végére, nem segít. Tud vki ajánlani olyan seborrheás sampont, ami azért kímélí a meglévő hajunkat?


A válaszokat előre is Köszönöm!


33/L


2018. dec. 14. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A húgomnak van hasonló problémája. S nekem is enyhébb formában. Mi a Seborin sampont, (s alkalmanként a) hajszeszt használjuk.


[link]



[link]



Azt viszont nem tudom megmondani, neked használna-e...

2018. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia, jól fogalmaztál nekem is enyhe sztem a seborrheám.. Neha viszekt itt ott, erzekelek elszorva 1-2 pattanast, vagy csak egesz egyseruen erzem, hogy erzekeny a fejborom es/ vagy ég! 🤷🏽‍♀️

Olyan nincs hogy egyszer minden tünetem van. Külön-külön szoktak lenni, ezért gondolom hogy enyhe a problémám .

Epp ezért azt kell megtalálnom ami nem teszi tönkre a fejbőrömön a borfeluletem. Ki fogom próbálni amit ajánlottál. Köszönöm szépen!!!

2018. dec. 15. 07:08
 3/3 anonim válasza:
Én a Naturland Herbal Svédcseppes samponát használtam és bejött ^^
2018. dec. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!