Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajproblémára hatékony segítsé...

Hajproblémára hatékony segítséget?

Figyelt kérdés
2 éves a kisfiam . Vele való várandósságom előtt annyi hajam volt, hogy öröm volt ránézni.. Szoptatáskor elhullott sztem a jó 60%-a.. Talán elkezdett visszasűrűsödni, DE jön a tesó... Attól tartok meg fogok kopaszodni... :( Valaki valami hatékony módszert arra , hogy megelőzzem az ismételt hajhullást? Sőt akár sűrűsödjön ?

2015. szept. 15. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Foltokban hullik vagy mindenhol? Szegeden van Alopecia Ambulancia a Bőrklinikán. De az ország más területein is szerintem tudnak tanácsot adni bőrgyógyászaton.
2015. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem foltokban, mindenhol. Egyszerűen ritkul... :(
2015. szept. 21. 07:01
 3/3 anonim válasza:

Megelőzni nem tudod, mert hormonális oka van. Várandóság alatt leáll a hajcsere folyamat, ami a szülés után újra indul és igen intenzív, de idővel beáll a normális szintre. Ha gyorsítani szeretnéd a javulási folyamatot próbáld ki ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

Nekem is használt és a bőrgyógyászom elmondása szerint nagyon sok nőnek segítet már.

2015. szept. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!