Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megérik az FS, SL, SO készítmé...

DaemonX kérdése:

Megérik az FS, SL, SO készítmények seborrheás haj kezelésére, vagy jobb volna más termék (ek) et választani?

Figyelt kérdés

Zsíros a fejbőröm, a túlzott faggyútermelés miatt elzáródtak a hajcsatornáim, a haj nem jut oxigénhez és nem is tud kinőni rendesen. Borzasztóan sűrű hajam volt, az utóbbi másfél év alatt viszont nagyon-nagyon megritkult.


A fejbőröm viszket és zsíros, szeretném kezeltetni. Ingyenes hajvizsgálat után az FS, SL és SO készítmények együttesét javasolták nekem, méghozzá egy három hónapos kúra keretében.


Az említett termékek összára egy hónapra 20 ezer forint, 3 hónapra 60 ezer, ami nagyon sok pénz, ráadásul az online értékelések sem éppen bíztatóak ezen termékeket illetően.


A kérdésem az, hogy van-e olyan természetes eredetű sampon/készítmény, ami bizonyítottan jól működik és megoldást kínálhat a problémámra, méghozzá normális(abb) áron?



2018. szept. 3. 03:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Számos sampon van, ami nem átverés úgy, mint ezek a szerek, itt csak a pénz szàmít. Nekem 25 éve kb. van gond a hajammal, de akármilyen sampont, vitamint, krémet próbáltam ki, semmi eredménye. Most egy 6000Ft-os samponom van, teljesen bio, de azzal is 2-3 naponta kell mosni, hogy ne legyen gond.
2018. szept. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Detergens Sulfuratum-ot próbáltad? (bocsánat ha igen)
2018. szept. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom kinek szól a kérdés, de én próbáltam többször is. Nem rossz, de borzalmas szaga lesz a fejednek tőle, én nem tudtam elviselni anno, utána jött a Nizoral, ami illatra jó, 2 hétig nagyon bevált, aztán utána hiába mostam azzal, visszatért a probléma.
2018. szept. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem érik meg pénzlehúzás. Sajnos biztosan ható szert én sem ismerek. Ideig-óráig működhetnek. A zsíros fejbőrt nagyon nehéz kigyógyítani. Legjobb ellene a hajmosás. Én a mosási nap után 2. nappal már reggel száraz sampont használok megelőzve a teljes bezsírosodást. Azt olvastam külföldi oldalon, hogy minél átlátszóbb egy sampon annál kevesebb olyan vegyszer van benne ami fokozhatná a zsírtermelést.

Ezt a terméket most találtam, krémmánián dicsérik :

ACM NOVOPHANE ZSÍROSODÁST GÁTLÓ SAMPON 200ML

2018. szept. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!