Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi a teendő hajfesték allergia...

Mi a teendő hajfesték allergia esetén, és meddig tart az allergia?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi hogy amíg ilyen színű a hajam végig jelentkezni fognak allergiás reakciók? Le kellen szivatni esetleg, vagy mit tudok vele csinálni? Tegnap előtt lett befestve a hajam 323 Garnier étcsokoládé festékkel és az egész fejbőröm vörös és viszed és a bal fülem is be van dagadva, voltam orvosnál ő Medrolt adott amire azt mondta csak akkor szedjem ha más tünet is lesz illetve akkor menjek vissza az ügyeletre vagy ha súlyosbodik akkor mentő. Ezen kívül szednem kell Loratadint és Elocomos ecsetelést kell alkalmaznom.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. jan. 31. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha allergias vagy ra, az addig mutatkozik mig a festek el nem tunik a szervezetedbol

De en ajanlanam hogy vagy vagasd le, vagy keress olyan hajfesteket, amire nem vagy allergias es festesd at azzal. Ugye a borproba nem hulyesegbol lett kitalalva...

Bar igy nem fogod tudni, mi a reakcio mas hajfestekre mert ugye ez folyton irtital...

2019. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Simonné K válasza:
Szia. Pont ugyan ez van sajnos nálam is. Eddig soha nem volt semmire allergiás reakciom. És most sem azonnal. Én a garnier karamellás csokoládé barnát használtam. 6.23, és csak az első hajmosás után jelentkezett allergiás reakció. Úgy viszket azóta a fejem, meg a nyakam ahová elér a hajam, hogy én is azt keresem hogy szüntethetném meg. Azért remélemnem tart addig amíg teljesen le nem nő.
2019. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!