Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Lehetséges, hogy a macskától lenne ilyen kiütésem? Volt már valakinek hasonlója?

Egy hetet a barátomnál töltöttem vidéken, mivel imádja a macskáját, és kint nagy hó volt+ hideg megengedtük, hogy bejöjjön melegedni. Szegény állatnak sebes volt a füle, meg a szeme is gyulladásban volt, megtisztítottuk, bekentük, mindig kezet mostam utánna. Hétfőn tudok a bőrgyógyászhoz eljutni. 2 hónapos terhes vagyok, ezért aggódom. Pár bapja kijött ez a folt rajtam, majd két napra rá a nyakamon is egy ugyanilyen szimetrikus gyűrűszerű folt. Remélem semmi komolyat nem kaptam el tőle, nem is gondoltam, hogy ekkora baj lesz belőle, hogy segitettünk a macskán. A barátomon semmi sem jött ki, csak rajtam.

jan. 31. 17:34  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, elképzelhető hogy tőle kaptál egy bőrgombát, van olyan ami állatokról nos átterjed. Mutasd meg mindenképp az orvosnak, ő ad rá majd kencét vagy gyógyszert

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 31. 17:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Próbálom feltenni a képet, de sehogysem megy...köszönöm a választ. Remélem semmi komoly.

# 2/6Időpont jan. 31. 17:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

[link]

# 3/6Időpont jan. 31. 17:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Így néz ki, és egy ugyanilyen van a nyakamon is...és iszonyatosan viszket.

# 4/6Időpont jan. 31. 17:49 Privát üzenet
Igen, ez az lesz szerintem. Tinea corporis vagy ahhoz hasonló

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 31. 17:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, utánna olvasok, remélem a babának nem lesz baja tőle.

# 6/6Időpont jan. 31. 18:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kerek 10 nap ja mütöték az apámat és ma december húszon harmadika van holnap szenteste és ijen kor mindig iszunk bulizunk öszejönek a testvérek rokonok és iszunk és félek hogy ha...
Nem-alkoholos zsírmáj volt/van valakinek?
Valakinek esetleg van/volt petefészek daganata? Nőgyógyászati ultrahang egyből ki mutatja?
2-3 napja eleggé fájt a jobb oldalam. Meg a köldökomnel is. Október 9-én múlt el a menzeszem. És ma megint elkezdodott. Lehetséges, hogy cisztam volt/van? 16l
Valakinek van/volt hasonló problémája, esetleg megoldása? ( Vizsgák elötti túlzott stressz)
Akinek hpv je volt/van hol alakult ki nála a szemölcs? Nekem egy db van (nem fáj) Tervezek elmenni hpv szűrésre hogy meg tudjam az vagyok e.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!