Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehetséges, hogy a macskától...

Lehetséges, hogy a macskától lenne ilyen kiütésem? Volt már valakinek hasonlója?

Figyelt kérdés
Egy hetet a barátomnál töltöttem vidéken, mivel imádja a macskáját, és kint nagy hó volt+ hideg megengedtük, hogy bejöjjön melegedni. Szegény állatnak sebes volt a füle, meg a szeme is gyulladásban volt, megtisztítottuk, bekentük, mindig kezet mostam utánna. Hétfőn tudok a bőrgyógyászhoz eljutni. 2 hónapos terhes vagyok, ezért aggódom. Pár bapja kijött ez a folt rajtam, majd két napra rá a nyakamon is egy ugyanilyen szimetrikus gyűrűszerű folt. Remélem semmi komolyat nem kaptam el tőle, nem is gondoltam, hogy ekkora baj lesz belőle, hogy segitettünk a macskán. A barátomon semmi sem jött ki, csak rajtam.
2019. jan. 31. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhető hogy tőle kaptál egy bőrgombát, van olyan ami állatokról nos átterjed. Mutasd meg mindenképp az orvosnak, ő ad rá majd kencét vagy gyógyszert
2019. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbálom feltenni a képet, de sehogysem megy...köszönöm a választ. Remélem semmi komoly.
2019. jan. 31. 17:44
 3/6 A kérdező kommentje:
2019. jan. 31. 17:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Így néz ki, és egy ugyanilyen van a nyakamon is...és iszonyatosan viszket.
2019. jan. 31. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez az lesz szerintem. Tinea corporis vagy ahhoz hasonló
2019. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utánna olvasok, remélem a babának nem lesz baja tőle.
2019. jan. 31. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!