Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez a fémallergia jele lehet a...

Ez a fémallergia jele lehet a köldökpiercingnél? bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kedden csináltattam köldökpiercinget tegnap óta kiütések vannak körülötte a hasamon és az egész arcom nagyon piros és kicsit gennyezik

ez vajon fémallergia lehet? Ilyenkor a piercinget érdemes kivenni vagy várják hátha jobb lesz?



2019. ápr. 28. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp meg szeretnéd tartani a piercingedet, menj vissza a szalonba és cseréltesd ki bioplast/akril szárra és golyókra.

Ha nem tudsz vissza menni, te is megcsinálhatod otthon, sterilen, kesztyűben, fertőtlenített piercinggel.

Remélem tudtam segíteni.

22/L/piercer

2019. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy csak egy hete van meg es azt olvastam hogy meg nem szabad cserelni
2019. ápr. 30. 16:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Es ha kicserelem az ezust is jo?
2019. ápr. 30. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Piercer vagyok, szerintem többet tudok ezekről, mint a website-ok.
2019. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább titánt próbáld, abban kevesebb a nikkel tartalom.

Arany/ezüst, kinek melyik válik be jobban.. viszont amivel gyorsabban is gyógyul az a bioplast vagy a titán.

2019. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!