Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi az allergia, és miért...

Mi az allergia, és miért nincs mindenkinek?

Figyelt kérdés

Itt ez a cikk [link]


És arra senki sem gondol, csak én ugye, hogy a benzintől és káros anyag kibocsátástól van ez. Még a cikkben is benne van, hogy a városokban elterjedt. Mert persze az emberekkel van a baj, ez egy mellébeszélés. Próbálják ki, hogy beszüntetik az autós forgalmat örökre. Igazam van vagy igazam van? ;)


2019. máj. 3. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tanultam egyetemen több félév immunológiát, ez nem ilyen egyszerű. Felesleges belemenni, mert te egy 24.hu-s cikket tartasz hiteles forrásnak, szóval nem hiszem, hogy annyira képzett lennél ilyen téren.
2019. máj. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Hát édesanyád nyilvánvalóan túl sok bezingőzt lélegzett be, mikor veled volt várandós...
2019. máj. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Persze, pl ha a kutyaszőrre vagy allergiás arról is kocsik tehetnek 😑
2019. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Szerintem a saját tapasztalat többet ér bármelyik egyetemi végzettségtől. Ott csak elbutítják az embereket. Nézd meg öregek egymást gyógyítják a kórházakban, amikor a váróteremben egymásnak adnak tanácsot. Sokkal többet ér, az orvos néha csak bambán néz a kórteremben.


Tehát vissza a problémához, a 90-es években még azt sem tudtam mi az allergia. Biztos környezetszennyezés. Már lehet a globális felmelegedésre fogná, vagy élelmiszerek romlásához, de kapcsolatban lehet a túlnépesedéssel. Olvastam, hogy a mostanában születőknek már mindenféle bajjal születnek, pl. lisztérzékeny, cukorbeteg, többminden ételérzékeny. Hát én még örülhetek, hogy csak néhány pollenre, jobban füvek. De olvasom, hogy valaki gomba, meg bükk, hárs, platán, fűz, hát nagyon elcsodálkozok. Mi ennek a vége? Úgy leszünk mint Michael Jackson a búra alatt?

2019. máj. 6. 14:03
 5/14 anonim ***** válasza:

Téged orvos látott már?

Régen is volt már allergia csak nem tudták mi az

Való igaz hogy van olyan allergia amit a sok szer okoz amivel az ételeket kezelik, de akkor már ne is együnk?

Plusz mondom még mindig ott vannak azok akik állatokra és növényekre allergiásak azt nem fegyszerek és hasonlók okozzák

Égesd fel az egész világot és akkor majd nem lesz többet allergia

2019. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem mint ha allergiával nem lehetne együtt élni, örülj hogy csak az meg egy kis agybajod van
2019. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én azért jobban hiszek az immunológus kutató egyetemi oktatómnak, mint neked
2019. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ez mai cikk:


"17 budapesti általános és középiskolánál két héten keresztül mérte a levegő nitrogén-dioxid-szintjét a Greenpeace Magyarország. Az eredmények közel felében jóval az egészségügyi határérték feletti értékeket találtak, amiért szerintük elsősorban az öreg dízelüzemű járművek a felelősek. Az NO2 a gyerekkori allergia és asztma egyik legjelentősebb rizikófaktora. "

2019. máj. 7. 14:55
 9/14 anonim ***** válasza:
És kit érdekel, hogy no name ember mit ír? De most őszintén? Ha valaminek érdekel a tudományos magyarázata, akkor tudományos cikkeket olvass, ne bulvár lapokat. Egyik sem tanul biológiát, kémiát, de még fizikát sem, honnan tudna bármit is erről? És te minek hiszed el?
2019. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Greenpeace mondta és a TV-ben is benne volt. Higgyétek el, mindenki hazudik, mert minden mögött iparmágnás van. Ami független, pl. Greenpeace, az mondhat igazat, nincs mögötte anyagi érdek. Greenpeace-nél rengeteg tudós van!
2019. máj. 8. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!