Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Van Magyarországon olyan...

Van Magyarországon olyan orvos/intézmény ahol lehet injekciós kezelést kapni allergiára?

Figyelt kérdés
Évente eljátszom, hogy szaladgálni orvosokhoz és felírják nekem valami olyan vényköteles gyógyszert, ami sz*rt se ér és elköltök egy csomó pénzt. Hallottam, hogy van injekciós kezelés erre, főleg szteroidos injekciós kezelés. Állítólag nem sok orvos hajlandó már ezeket felírni és alkalmazni, de én hajlandó lennék kockáztatni a lehetséges mellékhatásokat. Kihez fordulhatok?

2019. jún. 11. 13:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Lol bocs a magyartalan mondataimért, nem az első nyelvem
2019. jún. 11. 13:15
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem anyukám allergiás de annyira, hogy sokszor nyaranként befullad. Na ekkor kap az ügyeleten/háziorvosnál ilyen kezelést.

De azért tudod, hogy ezek a gyógyszerek injekciók tönkre teszik végül is az összes belsö szervedet?

2019. jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van ilyen. Általában immunológián végeznek ilyen infúziós kezeléseket. Viszont csak súlyos allergiásoknak vagy autoimmun betegeknek. Azért mert nincs kedved orvoshoz rohangálni, még neked nem fogják felírni mert egyébként rohadt kockázatos és hosszútávon elég durva mellékhatásai vannak.
2019. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ganoderma gomba!!!!
2019. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kerdezo: egy ismerosom 1db injekciot kapott allergia ellen, olcso volt es elvileg sokaig hat. Eddig nem jott ki rajta semmilyen allergias tunet. Sajnos nem tudom a szer nevet, de ha elfogyott amit most szedek megkerdezem. Mar nem birom tovabb en sem....


3-as, hasonlo cipoben jarok, mint a kerdezo. Hidd el, baromira nem kedv kerdese, hanem valoban rengeteg penzt elszortunk mar olyan gyogyszerekre, amik nem hasznalnak es ELEGUNK van abbol, hogy vegig szenvedjuk az osszes szep evszakot. Nekem mar faj a tudom, berekedtem, sebes, veres az orrom, a szemem es mar a fejem is faj. Nem szorakozasbol lennenk hajlandoak a kockazatra :).

2019. jún. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az Avamys orrsprayt ajánlották. Szteroidos orrspray. Nem tudom, hogy mire vagyok allergiás csak tavaly óta van és nem nézettem még meg. A tavalyi évet végigcsináltam minden nélkül. Trüsszögés, orrfolyás... volt, hogy a 80darabos dobozos zsepi egy nap alatt elfogyott. Idén ahogy kezdődtek a tünetek: az orrfolyás, trüsszögés, fül belül viszketés, torokviszketés (sőt! tavaly olyan is volt párszor, mintha egyik pillanatról a másikra valaki megvagdosta volna a torkom és ezzel egyidőben izomból feldugta volna az orromba az ujját, baromira fájt) szóval egyből felírattam az Avamyst és nekem szerencsére használ is. Napi egyszer kétszer trüsszögök meg egy zsepit ha használok. Minden más tünet teljesen megszűnt. Ja! Meg az maradt, hogy nem jól érzem a szagokat mint amikor náthás az ember, de ez legyen a legnagyobb baj!
2019. júl. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!