Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyomás a fejben mi lehet?

Nyomás a fejben mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok nyáron kezdődött hogy szinte egész nap nyomást érzek a fejem különböző részein.Lehet hogy a nyaki gerinctől van mert rosszul tartottam magam?Esetleg a ventillátor+mobil ártott meg?Segitett amikor megmassziroztam a fejem és a nyakamnál.Vagy csak a front lenne és magas vérnyomás?
2019. júl. 29. 20:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Az orvos szemészetre küldött elsőnek illetve vérvétel.Pedig mondtam neki ezeket hogy masszirozás után jobb .Miért nem ortopédiára?
2019. júl. 29. 20:06
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is ez van szintén nyár eleje óta. Voltam szemfenék vizsgálaton és nem találrak semmit. Aztán megvizsgált egy neurológus. Azt állapította meg hogy a nyak csigolyáimtól van ez a nyomás érzés a tarkóba. Ő is a rossz tartást említette + a hirtelen növést, mert 16 vagyok.

Szerintem neked is ez lehet a baj!

Minden jót kívánok!

2019. júl. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta nagyon ritka ilyen korban hogy ettől legyen,De mostanában rengeteget görnyedtem rosszabbnál rosszabb helyzetekben.
2019. júl. 29. 20:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Én a tarkomban néha a fejem tetején is érzem.De főleg tarkó.Lehet egy cipőben járunk.Tudnám miért nem ortopédiára küldött ez a bal.
2019. júl. 29. 20:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Neked mit ajánlottak?Csontkovács vagy masszőr?
2019. júl. 29. 20:19
 6/6 anonim válasza:
Mi lett azota veletek?
ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!