Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyomás érzet a fülben, a...

0402szviki kérdése:

Nyomás érzet a fülben, a fejben, légszomj. Mitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap este légszomj fogott el. Nem foglalkoztam vele pánikolós típus vagyok és ez kezdett is múlni. Esténként mostanában Orbáncfű teát iszom. Kb 5. Alkalommal fogyasztottam eddig az előirt adagoknak megfelelően. Később pár órával este miután megittam a teát, alváshoz készülődtem. Elkezdett sípolni a fülem, és nyomás érzetet éreztem a fejemben/fülemben. Ha becsuktam a szemem csak erősebben éreztem. Ha felálltam légszomj is elfogott azthittem összeesek. Ma reggel is érzem ezeket a tüneteket kóvájog a fejem, messzebbre kicsit homályosabb a látásom. Pániktól lehet?? Mikor nézem a pulzusom tök normálisan ver a szivem. Valaki tud valami tanácsot adni?

2016. márc. 23. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

stresszes, ideges vagy. Erre idegnyugtató való nem kedélyjavító! Menj el orvoshoz és ő majd ad neked adekvát gyógyszeres terápiát hogy megnyugodjon a lelked!


Emellett ha pénzed/időd engedi mindenképpen javaslom pszichoterapeuta felkeresését

2016. márc. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, mostanában nagyon sok a stressz. Jön az este, sajnos megint ezeket a tüneteket érzem. Ha lekötöm magam valamivel nem is érzem. De este lefekszem elkezdek agyalni egyből előjön. Ma beszéltem a volt pszichológusommal, kértem tőle segítséget, hátha tud segíteni. Köszönöm a válaszod :)
2016. márc. 23. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!