Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap hideget ittam es...

Tegnap hideget ittam es szerintem magfaztam, ma azonban ed sh. Koncertre van jegyem, amit regota vartam. De félek attol, hgy rosszabb allapotba kerulok. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ha pedig elmegyek akkor mit kene csinalnom, hogy ne rosszabbodjon az allapotom, hiszen a sziget többi napjara is mennek...:/

2019. aug. 7. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak megfáztál és nem valami komolyabb megfázás akkor nem kell aggódni. Megfázás alatt mit értesz? Az orrod fújod, vagy a torkod fáj? Orrfujásra vegyél orrspray-t illetve olyan mentholos cuccot amit szívni kell, torokfájásra pedig Tantum verde tablettát.
2019. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon koszi a gyors valaszt! Msr tegnap vettem be Doritricin szopogatos tablettat illetve ittam egy neocitrant. Ma elmentem es vettem nasivin orcseppet.

Faj a torkom es kicsit el van dugulva a torkom, meg ugye rossz kozerzet! Csak hat gyorsan tulakarnek lenni! :/

2019. aug. 7. 15:34
 3/3 A kérdező kommentje:
*el van dugulva az orrom:p
2019. aug. 7. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!