Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Külföldre utaztam, mitől...

Külföldre utaztam, mitől lehet hányingerem?

Figyelt kérdés
autóval mentünk ki külföldre. már az utazás reggelén hányingerem volt, mert éjjel nem tudtam aludni. sajnos a sok órás út alatt is végig ez volt, és nap szinte teljes hátralévő részében. ezt tudtam hogy valószínűleg az alváshiány miatt volt. másnap már nem volt egész nap, viszont a nap nagy részében még így is. és azóta is így megy 4 napja. az érzésre mindig próbálok nyelni, de aztán kiszárad a szám, és még rosszabb lesz, érzem ahogy összeszorul a torkom. alapvetően elég stresszes típus vagyok, ami időnként tényleg hányingert eredményez, viszont a nyaralás alatt nem tudom megérteni hogy mi lehet stresszes számomra, ami ezt váltaná ki. amikor a szobámban vagyok, nem nagyon érzem. leginkább autóban, és amikor ülünk, pl étteremben, bárban, tömegben akkor a legrosszabb, nem is bírok ott ücsörögni annyira rossz lesz. lehetséges hogy a tömeg miatt? vagy mi lehet az oka? (rossz ételt nem ettem, nagyon natúr, visszafogott étkezéshez tartottam magam) vagy amiatt mert messze vagyok a megszokott otthontól és az frusztrálhat? létezik egyáltalán ilyen?:/ van valakinek hasonló tapasztalata? eddig mindig nagyon élveztem az ilyen utazásokat és a programokat... sajnálom hogy ez az egész utazást megpecsételte. 20/L
2019. aug. 21. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy anoreszkias vagy?
2019. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem! viszont pánikrohamom szokott néha lenni. emiatt gondolok arra hogy pszichés lehet, de közben meg nem látom okát, nem tudom mit tehetnék
2019. aug. 21. 22:49
 3/3 anonim ***** válasza:
nem lehet tergesseg?
2019. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!