Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Álandóan hányingerem van...

Álandóan hányingerem van étkezések előtt és után. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 3 hétben szinte kivétel nélkül hányingerrel kelek meg gyomorégéssel. Mindig ennem kell egy kekszet hogy enyhüljön. Emellett már alig merek enni mert hiába eszek keveset pl csak egy bögrényi levest olyannyira teltség érzetem lesz utánna hirtelen hogy rosszul vagyok plusz a gyomorégés, puffadás.

Eléggé szorongó ideges típus vagyok de eddig nem produkáltam ilyet nem tudom lehet e ettől. 13 éves koromban előfordult sokszor hogy hánytam a stressztöl de azóta nem jellemző.

Nem tudom mi okozhatja az biztos hogy már görcsölök is rajta és emiatt még inkább jellemző. A hús fogyasztás különösen legyengít és rosszul érzem magam tőle. Nem tudom mennyit számít de fél éve voltam ultrahangon bal bordaív alatti fájdalmak miatt de akkor nem találtak semmilyen elváltozást.



2019. aug. 21. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Savtúltengés okozhatja, próbálkozz meg szódabikarbónával
2019. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Savhiány lehet a háttérben. 2 evőkanál rostos bio almaecetet kell elkeverni egy pohár vízben és minden reggel éhgyomorra meginni!
2019. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Terhesség kizárt?
2019. aug. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!