Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más is furcsán érzi magát egy...

Más is furcsán érzi magát egy cseppet?

Figyelt kérdés

Fél év kihagyás után újra iskolában,valamikor intenzív osztály és csövek most meg visszatérés a hétköznapokba,mintha csak álmodnám.Mostanában még a barátom társasságára se vágyok,a családoméra végképp nem.

Olyan üres vagyok mint még eddig soha,éhes vagyok de nem bírok enni,általában csak szotyolázok egész nap.Amikor hazajövök játszok vagy sorozatozok,zenét hallgatni vagy valakivel szóba állni egyátalán nincs kedvem.Már a házi állataim iránt se érzek szeretetet,minden csak megtörténik mintha álmodnám.Olyan furcsa megint a világ,minden olyan más hangulatú.


2019. szept. 7. 22:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Amúgy a testvérem borderes,egyátalán nem hasonlítok hozzá semmiben.
2019. szept. 8. 17:30
 12/16 A kérdező kommentje:
Már a betegség előtt is üres voltam évek óta.Csak most kezdenek igazán eltűnni az érzéseim.
2019. szept. 8. 17:33
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez még akár pszichopátiás betegség is lehet. Menj el a háziorvoshoz, ő ad neked beutalót a pszichiátriára. Ott majd megállapítják, mi bajod van. De ez semmiképp sem normális. Ha nem kezeled ezt a régóta fennálló állapotot, súlyos depresszióba is eshetsz.
2019. szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Most kezdem abbahagyni a pszichiátriai szereket,ezek a pszichiáterek semmire nem jók,pióca mind.A pszichológia meg egy nagy baromság.
2019. szept. 8. 18:07
 15/16 anonim ***** válasza:
Mivel kezeltek téged a pszichiáterek?
2019. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kényszeresség,meghatározatlan szorongás,deralizáció/deperszonalizáció,alvászavar.A gyógyszerek hatása se tart öröké.
2019. szept. 8. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!