Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lassan már egy hete furcsán...

Lassan már egy hete furcsán érzem magam, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

A fejemben van valami furcsa érzés. Nem is tudom pontosan eldönteni mi ez. Vagy valami tompa fájdalom, vagy szédülésérzés. Időnként olyan mintha szédülnék de mégse, van bizonytalanságérzés, bizonytalan egyensúly vagy mi de ez is csak enyhén, és nem mondhatom hogy fáj a fejem mert nem fáj, de mégis valami tök furcsa benne már napok óta. Vérnyomásomat, pulzusomat sokat mértem a hét folyamán és rendben van, néha talán kissé alacsonyabb a kelleténél, de ezek az érzések függetlenek ettől. Vérnyomás, pulzus értékeim eddig is mindig ilyenek voltak, amikor még nem voltak ezek a tünetek.


Mi lehet ez? Mert kezd megijeszteni, enélkül is tele vagyok gondokkal mostanában, most meg még jön ez is.


2017. dec. 22. 21:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk amúgy is öngyilkosságon gondolkodok már jó ideje, mostanában főleg, ez csak rátesz egy lapáttal az egészre mert nagyon elegem van ezekből az érzésekből. És egy orvosnak is csak ilyen zagyván tudnám elmondani ezeket, mert elég bizonytalan vagyok abban mit is érzek valójában
2017. dec. 22. 21:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg minden okozhat ilyen tüneteket, nem csak a vérnyomás. Csak egy pár: vércukor, időjárás, légnyomás, sok alvás, vagy kevés, szorongás, depresszió, stb. Nyugodtan mondd el az orvosnak, ő tudni fogja, hogy mitől van.
2017. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz, ezeket a tüneteket számos dolog okozhatja. Orvoshoz pedig egész nyugodtan elmehetsz, én is voltam úgy, hogy nem tudtam elmondani pontosan mi a gond, vagy bizonytalan voltam, de a lényeg, hogy elkezdj foglalkozni a dologgal, ő majd kideríti, ha gond van. Az öngyilkosság butaság, nincs két életed, ne játszd el azt az egyet ami van! A gondok meg a problémák mindíg lesznek, de képesnek kell lenned megbírkózni velük, vagy épp figyelmen kívül hagyni őket ha a helyzet úgy kívánja. Kérd szakorvos segítségét ha kell, de szerintem főként nyugalomra lenne szükséged, valami olyan dolgot kéne csinálnod, amit még nem, vagy csak ritkán csinálsz, de ettől függetlenül élvezel. Menj emberek közé, foglald el magad, és egyszerre csak egy dologgal foglalkozz, ne hagyd hogy a sok teendő és probléma felemésszen. Sok sikert :)
2017. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!