Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem erzem magam jól az életemb...

Nem erzem magam jól az életemben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugy erzem hogy beleorulok az allando rohanasba es mindenhol a megfelelesi kenyszerben vagyok. 21 eves vagyok. A testnevelesi egyetemen tanulok most 1 honapja. Latszolag mindenki masnak siman mennek a dolgok, de nekem oriasi kihivast jelent minden nap. Biokemia, gimnasztika hatalmas elvarast allit a diakok ele es nem erzem ugy hogy kepes vagyok mindent megtanulni. Mivel Suli mellett kotelezo edzesre jarni es mellette meg gondoskodni kell a koleszbem a kajarol stb. Hulla faradtnak erzem magam es ezert keveset is beszelgetek az osztalytarsaimmal. Ezert néha maganyosmak, kivulallonak érzem magam. Ha en nem szolitok meg valakit akkor engem senki. Valahogy mast vartam ettol az egesz egyetemtol. Mikor felveteliztem biztos voltam benne hogy testnevelo szeretnék lenni, de mostmar nem vagyok olyam magabiztos. Az egészbe belegondolva erzem kicsit halatlannak az egeszet hiszen ha 5 ev tanulas utan lediplomazok. Tanari fizetesbol nem leszek gazdag, pedig ha mar 5 evet tanul az ember szeretne jol keresni.belegondoltam mi lenne ha abba hagynam, de mikor errol egy halovany mondotot mondtam a csaladomnak egybol lehurrogtak. Rosszul erzem magam ebben az eletvitelben. Orlodok hogy miheu kezdjek.
2019. okt. 5. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha váltasz, akkor a következő diplomáért is erőfeszítéseket kell tenned, és majd azt is abbahagyod. Nem piszkálni akarlak, de pár ilyen embert ismertem, és mind ott kötött ki, hogy 5-4 pályakísérlet után valami jól fizető fizikai munkánál landolt. Víz- gázszereléssel, burkolással rengeteget lehet keresni, napi 50 ezreket, és nem megerőltető az elsajátítása. Még nem késő.
2019. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Férfi vagy, vagy nő?


Légy férfi, vedd tudomásul hogy minden ember nő mert aki nem nő az kicsi marad.


Ha pedig férfi vagy, akkor nőjj fel mert kislányokból nem lesz edző. Vagy legalábbis nem az az elégedettlen, harcos fajta aki megküzd minden sörrel és nehézséggel, amit az élet elé gördít, és példakép lehet azoknak, akik suliba járnak és nem tudják még hogy sokat kell keményedniük hogy puha mellű nőt vagy puha rugózású autót esetleg magas számösszegű fizut szerezhessenek.


Amúgy ha csaj vagy randizhatunk, ha pasas akkor meg sörözhetünk, talán még vízgázszerelőnek is tanulok veled.


Persze csak ha jók a társaságod nyújtotta élvezetek, már ha érted, mire célzok.


Nincs diplomam se munkám de van eszem és szívem és edződtem annyira, hogy ne legyek egy haszontalan figura, ezért edzelek sörivásban vagy szeretetben attól függően, mennyire hagyod.


Szeretünk de nyílván senki sem fogja nálad jobban tudni, mit csinálnál suli helyett. Azt hogy nem jársz melózni látják, de azt hogy mi hasznosat ketdesz az időddel, csak akkor látják ha tényleg okos lettél szép és jó, de garancis nincs rá a te utad a te utad, már ha az mert ha nem akkor csak unatkozol. Én nem unatkozom, felebaráti szeretetben részesítelek.


Amúgy jarjunk össze sörözni meg talán focizni néha, szerintem aki ezt olvassa simán élvezné azt ha edzhetnénk barátságra.


Tsubasa kapitány, jó rajzfilm. Azt nézheted ha nem vagy épp suliban. Sportszellemet tanulhatsz belőle. Meg ott is mindenki barátja a másiknak, sportszerűek és rendesek egymással, és rajonganak a sportért.


Szerinten ezt a fajta jósávit lehet sulin kívül tanulni. Meg szeretetet is, sörözést barátságit stb.


Hajrá! Üdv

2019. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!