Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Minden téren...

Mit csináljak? Minden téren rosszul alakulnak az életemben a dolgaim. semmiben nem érzem magam tehetségesnek

Figyelt kérdés

nincs munkám, nem tudom mit akarok pontosan az életemtől, mindig él bennem az önkifejezés, az alkotási vágy hogy alkossak olyat amivel elismernek, és észrevesznek..mégsem megy...nem tudom hogy mivel tudnék érvényesülni, mert nem tudok beilleszkedni, elfogadtatni magam, nem tudok emberi kapcsolatokat teremteni...mindig azt érzem hogy nem vagyok szimpatikus az első perctől kezdve mikor megszólalok, vagy akár már mikor rám néznek...

nincsen barátom, nem is volt még komoly,nagyon ingadozó a lelkivilágom, és nagyon rosszul kezelem, és reagálok olyan személlyel szemben aki érdekel, mert a visszautasítást kapom...semmi önbizalom növelést..mert csak testiségre használnak, nem tudok kommunikálni, félek hogy unalmas vagyok...próbálok változtatni, máshogy felfogni, olykor megy, de utána rám törnek a búskomor..üresség, vagy a negatív érzések...nem tudom hogy nagyon rossz csillagzat alatt születtem, vagy miért, de nagyon félek attól hogy semmire nem viszem az életben, és attól is hogy amiatt nem akar kapcsolatot velem az adott illető, mert nincs munkahelyem, ami nagyon aggaszt hiába próbálom mindig, nem vesznek fel sehova, épp a rossz kisugárzásom miatt szerintem..és emiatt nem akarnának kapcsolatra sem...lehet:(


2012. dec. 30. 02:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos erre senki nem fog tudni tuti receptet adni neked... :(

De amint rájövök, szólok!

2012. dec. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az alkotással kapcs. .....mindennek eljön az ideje...

a többivel kapcs....

mosolyogj,nézz vígjátékot, ha az kell.....nevess... mert a nevetés vonzo....es nm taszító....az emberek szeretik a vidám vagy optimista embereket.....mrt kevés van belőlük.....es ragaszkodnak hozzájuk....

mellesleg......legyél a soha nm adom fel típus......

soha nm tudhatod mikor történik meg a nagy változás.....

lehet h már folyamatban is van....

belül kell 1-2dolognak soxor változnia....ha végigcsinálod....az életed.. saját magad hőse leszel...es addigra vszinű....másoké is....mert lesznek melletted....ha jol csinálod az életed....

csináld jól...nevess,mosolyogj....ha feszült vagy menj es kiabalj egy tisztason....abol senki se hall....jót fog tenni...

az Isten szeret téged... ...........

2012. dec. 30. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az élet mindig változik :) Sosem fog így maradni ahogy most van :) Te is változol és biztos, hogy egyszer eljön az idő, mikor lesz munkád és barátod is :)Nem kell rágörcsölni ezekre, mert minél jobban akarod és közben "elhiszed", hogy nem sikerül... annál jobban nem fog sikerülni. Szóval, csak hagyd, hogy sodorjon magával az áramlat, aztán majd valahol kilyukadsz :) Az erőltetés még sosem vezetett semmire. Ne másnak, hanem magadnak akarj bizonyítani.. megunt sablon, de ezt tényleg így van :)
2012. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!