Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rossz májfunkciós véreredményt...

Rossz májfunkciós véreredményt hogyan lehet javítani?

Figyelt kérdés
Nem iszom alkoholt, nem dohányzom, viszont néhány gyógyszert rendszeresen kell szednem. Van májtisztító készítmény, ami méregtelenít?
2010. júl. 16. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy a méregtelenítés az megoldás.


Lehet akár enyhe májkárosodástól is rossz a májfunkció.


Nem tudom milyen gyógyszereket szedsz, de valószínüsítem hogy több kárt okoznak mint hasznot.

2010. júl. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvost kérdezd meg.
2010. júl. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem is mindenképp beszélj az orvosoddal.

Nekem mikor volt ilyen gondom, akkor tályog volt a mandulámon és teljesen felborult a szervezetem működése. Nálam az okozta, miután eltávolították, azt tanácsolták, hogy pihenjek és igyak sokat, hogy tisztuljon a májam.

Szerintem nekem is meg kellene keresni, azt, hogy mitől van ez a gondod. Ha a gyógyszer károsítja ennyire, akkor le kellene cserélni.

Utána szerintem magától rendbejön.

2010. júl. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Máriatövis nevű gyógynövényből készült termékek májvédő hatásúak. Patikában, gyógynövényboltban keresd.
2010. júl. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A búzafű frissen préselt leve is segíthet a problémádon. Ez is májregeneráló és méregtelenítő hatású.


Próbálj meg minél több leveles zöldet enni, nyersen: fejes saláta, petrezselyem, zsenge bébi spenót, zellerszár és levél stb.

2010. júl. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszer a nejemnek munkaalkalmasságihoz kellett labor, ahol is volt némi eltérés a májfunkcióban. A szigorú üzemorvos elrendelte, hogy 3 hónap múlva ismételjük meg, és ha nem lesz jobb, oda a munkahely. Gyógyszerész ismerős javaslatára vettünk egy HUMET-R szirupot és ezt szedegette be az asszonypajti. A kontroll eredménye tökéletes lett.

(Azért a szirupnak elég undok íze van, de hát megérte.)

2010. júl. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!