Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rossz májfunkciós véreredményt...

Rossz májfunkciós véreredményt milyen gyógynövényekkel, teákkal, pirulákkal lehet javítani?

Figyelt kérdés
Gyógyszereket ne nagyon ajánljatok, mivel a sok gyógyszerszedés miatt alakulhatott ki ez a rossz eredmény. Jobb lenne természetes, natúr, gyógyhatású termékekkel javítani a helyzeten.
2010. okt. 18. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
máriatövis kapszula. 100 % növényi, direkt májvédő.
2010. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

de van a natúrlandnak májvédő teája is, azonban a kapszulákban nagyságrenddel nagyobb a tiszta hatóanyag, így az ár/érték arány a kapszula mellett szól.

üdv.

2010. okt. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy mennyi és milyen gyógyszereket szedsz ami gyílkolja a májad? És hogy cigiztel, ittál e alkoholt korábban? Anyum májzsugorban halt meg. Az orvosok ölték meg a piruláikkal. Ráadásul alkoholistánák tulajdonították a szemetek. Pedig soha nem ivott!!! Viszont dohányzott, de állítólag az nem károsítja a májat. Ezt is az "orvos" mondta. A mai napig nem tudom ebbe belenyugodni.
2010. okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Azért fontos lenne tudni, hogy miért rosszak a májfunkciós eredményeid.. Először talán a diagnózist kellene felállítani! Találj egy normális orvost/jól múszerezett klinikát. A gyógycuccok szintén árthatnak!
2010. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Maria Triebben Isten patikája könyvben a korpafű teára vonatkozókat. Volt egy ismerősöm mindig ezt a teát itta és használt is neki.
2010. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ma kaptam egy e-mailt a gyógyfüves Szabó Gyuri bácsi gyógymódjairól, innen idézem a májra-epére vonatkozókat:

MÁJ ÉS EPE: Nagyon sok bennünk az idegen anyag, sok a különféle vegyszer az élelmiszerekben, volt egy konferencia és ott elmondták, ha továbbiakban is ennyi vegyszeres ételt eszünk, a fehér emberekből csak 7% marad meg a földön.

KESERŰ ÉTELEKKEL KELL A MÁJAT TISZTÍTANI ÉS INGERELNI AZ ÜRÜLÉSRE AZ EPÉT. Ilyenek: a pemetefű tea, az ezerjófű tea, a gyermekláncfű leveléből készült tea, a rukkola saláta /nagy bevásárló központokban lehet kapni lilás színű saláta/ nagyon keserű, de minden nap a salátánkba keverjünk bele egy kicsit.


Volt egy ismerősöm aki Maria Triebben Isten Patikája c. könyvből olvasta a korpafü teát, és neki az tette rendbe a májműködését, vagy egy másik ismerősöm a gyermekláncfü virágzó szárát rágta állandóan, és még a salátájába is belevagdosta és ette nyersen.


Nem tudom, hogy alkoholt iszik e, lehet e innia, mert a sörnek is nagyon jó epehajtó hatása van, ami a májfunkciót szintén rendbe teheti.


Remélem tudtam segiteni. Gyógyulást kivánok.

2010. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!