Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon megterheli a szervezete...

Nagyon megterheli a szervezetemet ez a meleg. Hogyan tehetném elviselhetőbbé?

Figyelt kérdés
Ilyenkor nagyon bevizesedek, már vettem be vízhajtót, de érzem hogy nagyon rosszul bírja a szervezetem. Valami tippek?
2010. júl. 16. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Engedj hideg vizet a kádba, és feküdj bele hűsölni. Vagy ha ez túl sok, akkor csak zuhanyozz le rendszeresen hideg vízzel. Én is mindig úgy hűtöm magam.
2010. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én naponta 5x-6x zuhanyozom nagyon hűvös vízben, és cserélem a pólókat és az alsóneműt. Sok vizet iszom, tartózkodom a fizikai aktivitástól és megy a ventillátor. A kocsiban a klíma is.
2010. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha kertesházban laksz, mindenképpen szerezz be egy medencét, amiben a vizet persze rendszeresen cseréled.

Ha nem, akkor ajánlom a hideg fürdőt.

Ha ez sem működik hideg zuhany, de akkor a szokásosnál tovább áztasd magad.

Igyál napi 2,5 liter folyadékot, de ne egyszerre, hanem szakaszosan.

Egyél könnyű ételeket, ne terheld túl nehéz ételekkel a szervezetedet. És ne egyél sokat, mert az emésztés is folyadékveszteséggel jár.

Vízhajtót felejtsd el, ilyenkor mindenki izzad. Én az ellenkezőjét javaslom: igyál sokat (mint ahogy fentebb is írtam). A szervezet ilyen melegben magától is sok vizet veszít.

Kerüld a túl sok sót, mert az is vizet von el, de vigyél be elég ásványi anyagot.

Amikor nappal kimész, mindenképpen takard el a tarkód, és a vállad, ill. hátad.

Este, mikor lehűl a levegő, menjél ki sétálni legalább fél, de inkább egy órát, jót fog tenni.

Alapdolog, hogy az öltözet könnyű, lezser, rövid nadrág, és cipő helyett szandál, de zokni nincs.

Éjszakára tedd az ablakba a ventilátort, ha megteheted, mert beszívja a hűvös levegőt, és jobban fogsz aludni.

2010. júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fúúúj szandál..... :(
2010. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: vannak utcai papucsok is. Bőven lehet mit választani. De ilyenkor cipőt nem ajánlom hordani.

Van egy csomó nyitott lábbeli. Óriási a választék.

2010. júl. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a fújszandálos vagyok

Az lehet, hogy van sokféle nyitott lábbeli, de szerintem irtó idiótául néznek ki. Mármit az olyanok, ahol a lábujjak kilógnak elöl. De a b u z i papucsot (tanga-flipflop stb) is kiábrándítónak tartom. Mindezt a férfiakra értem.

A csajokon még szexi is tud lenni, de a pasikon: botrány!


38f

2010. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!