Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon meleg van nálunk a...

Nagyon meleg van nálunk a panelban, hogyan tudnám kisfiam számára elviselhetőbbé tenni?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk, pont ide süt a nap délután 1-ig. Iszonyat meleg van hiába húzom be a sötétítő függönyt. Szegénykém meg nem tud rendesen aludni se.
2009. máj. 23. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
engedd egy pelusban futkozni vagy anélkül. Amugy langyos vizes ronggyal frisitheted a csuklóját naponta többször.
2009. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
reluxa van? nálunk egyenlőre segít egy keveset, déli fekvésű a lakásunk.
2009. máj. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Pelusban mászkál, mert még csak 7,5 hónapos. Kipróbálom a vizezést.
2009. máj. 23. 13:21
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajna nincs reluxánk.
2009. máj. 23. 13:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon melegben a kisfiamat langyos vízben megfürdettem. Gyorsan, játék nélkül, nehogy összekeverje az esti fürdetéssel. Nekünk a hálószobába egész délután oda süt nap, úgy hogy nyáron gondok lesznek a kislányommal is. Remélem ezen a nyáron nem lesz 40 fok.
2009. máj. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi, én is ebben bízok, mert lassan már ki kell menni a legmelegebb órákban is sétálni, mert kint 'hidegebb' van. Mi meg itt rotyogunk mint főtt rák a fazékban :(
2009. máj. 23. 14:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Én!!! A redönyt lehuzom amikor ahova süt a nap.Minden ablakon szunyogháló van,ezért a konyha és a nappali ablakot nyitva hagyom éjszakára. Majd a hálószobait is bukora nyitvahagyom.Nagyon sokat segitt,24-25 fok van bent.
2009. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én leírom Nektek, mi hogy csináljuk évek óta. :) Tetőtérben lakunk, jó a szigetelés de mégis meleg van, az ablakon árad be a meleg. Maradt meg az építkezés után hőtükör fóliánk (ez a tető és a gipszkarton között van az egész tetőn, szigetelés gyanánt) és ezt ragasztjuk minden ablakra nyáron.


Kb 3-5 fokot hűt, szűrve engedi át a napfényt, de a meleget egyáltalán nem, az ablak hűvös marad, ahol nincs fólia, ott tök forró! Egyetlen hátránya van, hogy a virágok kihalnak, ha fent a fólia, de úgy vagyok vele, inkább a virágok mint mi, pedig őket is sajnálom :(


Ja meg még annyi, hogyha nincs nagyon meleg, akkor nem túl jó, tehát mi úgy szoktuk ragasztani, hogy feltekerhető legyen az alja.


Kívülről nem szép, úgy néz ki, mintha alufólia lenne az ablakon, de nem érdekel, bent kellemes a levegő.

2009. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi, végig próbálom mindet.
2009. máj. 23. 15:06
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom még csak 5 hetes, nálunk is kb. délig-fél 1-ig süt ide a nap (panel). Én redőnnyel + ventillátorral oldom meg(nagyon halk szerencsére), persze úgy, h nem a picire irányítom :) Ritkára van húzva a redőnyünk, az ablakot kinyitom, függönyt ráhúzom, és arra irányítom a ventillátort, így forog a levegő, és a babánk is jól alszik. :)

2009. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!