Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet elviselhetőbbé...

Hogyan lehet elviselhetőbbé tenni ezeket az iszonyat meleg napokat terhesen?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok, van egy 5 éves nagylányom, panelben lakunk, egyszerűen elviselhetetlen a hőség. Két ventillátor megy egyszerre, meleget nem engedem be. Strandra és ilyen helyre nem tudunk menni miattam (elájulok a napon, vízbe nem mehetek). Még a játszótérrre se tudunk lemenni, mert szintén rosszul leszek. Férjem dolgozik, az autó nála van. van valakinek valami jó ötlete?
2011. aug. 24. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
ha van fürdőkádatok, akkor a kislányt tedd bele pancsikázni, legalább ő hűsöl egy kicsit.
2011. aug. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mikor kisebb voltam, erkélyes panelban laktunk, anyukám ilyen nagy melegben engedett egy műanyag kádba vizet és kint lubickoltam az erkélyen! Lehet teccene a lányodnak is!
2011. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szoktak még a kádba hideg vizet engedni, állítólag az is hűsít valamennyit. Nem tudtam kipróbálni, nálunk csak zuhany van.
2011. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Majdnem minden pont mint nálunk, csak az én kislányom 1,5 éves :)

Nem tudom, melyikünk szenved jobban :(

Napi több alkalommal zuhany, kislányom is pancsolhat kedvére, most nem zavar, ha minden tocsog a vízben. Rengeteg hideg gyümölcsöt eszünk - főleg barackot és szőlőt. Sok-sok limonádé, citrommal és mézzel.

Esténként elmegyünk anyuékhoz, ők falun laknak, kertes házban, ott játszhat, akkor már elviselhetőbb az idő.

Egyébként most is egy bugyiban és melltartóban ülök, ventilátor megy, de majd' meghalok....kislányom alszik és tiszta víz mindene :(

Kitartás nektek is!

2011. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

mi kertesben lakunk, a kisfiam 2,5 éves, én 20 hetes vagyok a tesóval. egyszerűen képtelen vagyok kitenni a lábam a házból, mert ahogy megcsap a meleg, már ájuldozok, így is iszonyat alacsony a vérnyomásom, 90 körüli, ehhez a pulzusom meg 115, úgyhogy rémálom...

a kocsinkat most cseréljük át, a régiben nincs klíma, el se tudok vele indulni, mert rosszul leszek, pedig holnap muszáj mennem...:(

szegény kisfiam bírná, de én meg szenvedek, mint a kutya, alig várom az őszt, meg a telet.

2011. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél a lányodnak egy jó nagy kádat tegyél bele langyos vizet, tedd ki az erkélyre, te pedig amikor csak jól esik zuhanyozz le, vagy vizes törölközővel törölgesd meg magad:)


Kitartás kismamik/anyukák!!:)

Üdv. 18hkm.

2011. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 37 hetesen vagyok itthon egy 2,5 évessel szintén panelban. Most perpillanat 30,4 fok van itt bent, az erkélyen 39,4. :( Ő is alszik, csurom vizes :( Ventilátor, zuhany, hideg üdítő. Este megyünk játszótérre, sétálni. Addig ki nem teszem a lábam a lakásból, tuti hőgutát kapnék. Jah, plusz vizes vagyok+jóslózom :(
2011. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rá keret,akkor bekéne ruházni egy légkondira.

Nálunk is most az megy,mert különben megfőnénk a tetőtéren..főleg hogy megy a főzőlap is..

Jelenleg 24.5 fokra lehültünk,így mindjárt kapcsolom is ki..,de aztán úgyis visszamelegszik,hiába van lehúzva minden.. :(

A csajszim így is egy pelusban alszik,vékony takaróval betakarva a kis derka,meg a combija.

Mi is tegnap olyan este 6 körül mentünk csak le a kertbe,mert árnyékban is 33 fok volt...

Ami elintézni valónk van,azt is délelőtt gyorsan megcsináljuk és iszkiri haza.. :)

Bár nekünk van külön kocsink,de így is már piros a kis arca még délelőtt is a kocsiba,ha megyünk valahova..

2011. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!