Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek elég? 45 éves nő...

Szerintetek elég? 45 éves nő vagyok. Január óta 10 kg-ot fogytam. Fél éve kezdtem el kerékpározni (hosszabb távon). Tegnap 70 km felett bicajoztam. Mindig is rossz alvó voltam. Kérdésem a következő:

Figyelt kérdés
Létezik az, hogy 3- 4 óra alvás elég lenne? Egyszerűen nem tudok többet. Mégis úgy érzem, hogy tele vagyok energiával, nem vagyok fáradt.Félek, nehogy valami kimerülés legyen a vége. Bár ennek jele nincs, mert jól érzem magam a bőrömben. Van, hogy ilyen kevés alvás is elég?

2019. okt. 24. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ha a héten van ilyen nap is az nem gáz de ha huzamos ideig ennyit alszol az érdekes. Olyan betegségről még nem hallottam hogy valaki túl energikus szóval aggódnod nem kell az biztos. De szerintem a 6 órát azért próbálj valahog belőni.
2019. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Napi szinten van ilyen kevés alvás.A tegnapi bicajozás is úgy volt, hogy éjfél előtt másfél óra, és éjfél után 1,5- 2 óra alvás..
2019. okt. 24. 13:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell kétségbe esni. Ahogy idősödik az ember egyre kevesebb alvásra van szüksége. Nem egyformák az emberek, igy alvásigényük is más.
2019. okt. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!