Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pajzsmirigy betegként elfogadn...

Pajzsmirigy betegként elfogadnátok a párotokat?

Figyelt kérdés

Alúlműködik a pajzsmirigyem. Emiatt nyár óta meghíztam. Nem úgy nézek ki, ahogy a párom megismert anno. Régen M méretű pólók kellettek, max L.

Most már XL kell. Melltartó méretem is duplájára nőtt. Nadragjaim is 2-3 számmal nőttek.

Dühös vagyok. Szedem a gyógyszert de nem használ. Alig eszem. Rengeteg vizet iszom. Mozgok. Már személyi edzőt is fogadtam. És a mozgást. Kibővítettem csoportos edzésekkel is, nem csak terem edzésekkel. Sőt otthon is edzek ha van időm. Rengeteg ételt utasítok el. Sütit, fehér lisztes ételeket. Cukros ételeket. Rosszul esik de a cél érdekében.


Most váltok orvost. Párom egész nyáron más nőket nézegettet mikor nyaraltunk.Tagadta. Most is van hogy az együttlétet elutasitja. Most azért mert náthás és emiatt nem érzi magát. Leginkább én nem akarom az együttlétet. Maximum sötétben vagy minimális hangulat világítással. Általában egy felső rajtam marad. Nem akarok levetkőzni sem. Fürdőbe se tudunk elmenni kikapcsolódni mert természetesen bikinit se akarok felvenni. Kötözött sonka lennék csak.

Eddig nem fogytam semmit.. Sőt inkább szedtem fel megint.. Akármit csinálok nem megy le.


A kérdésem az lenne, hogyha a ti párotokkal történne meg ez a betegség, akkor ti hogy állnátok hozzá?



2019. okt. 25. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
A gyógyszernek sajnos ez a mellékhatása. Ha a párom lenne ilyen helyzetben, természetesen mellette állnék.
2019. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ennek a betegségnek az eleje mindenképp ilyen, és sajnos később se lesz feltétlenül jobb a helyzet, ha megszakadsz akkor sem.

Viszont, sok múlik azon, hogy milyen "régi" kapcsolat, hogy mennyire gondolja azt, hogy csak vékony nő a nő. De pl léteznek egy részes fürdőruhák is.

2019. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon sajnálom, ami történt.

Én elfogadnám, és igyekeznék minél többet segíteni neki lelkiekben. Mellette állnék, mikor elgyengül, vagy ha kéne valaki, aki elhajtsa futni, akkor elhajtanám.

2019. okt. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te járatod le magad a párod szemében , azzal , hogy nem vállalod be magad buszken , hanem sötetben akarod a szexet es takargatod magad , az megöli a vágyat a ferfiben mert azt üzeni ez a viselkedés , hogy LEÉRTÉKELED magad . Ennel rosszabat nem is tehetnél , mert ezek után le is néz .

Megástad a saját gödröd .

Nem szabadott volna igy kimutasd , hogy sajat szemedben zéró vagy

Ha te igy latod magad , ö elhiszi neked

Kellett volna megörizd köveren is a nöiessegedben vetett hited , smink , mosoly , igényes fehernemuk , fodrasz , es ha nem is vagy magabiztos , tedd magad , mintha az lennél .

Az önbizalmad tartja magad mellett a férfit .

Mondjuk benne is lehetett volna annyi szeretet , hogy azt mondja , hogy gyönyöru vagy barhogy , de oda magasabb IQ kell , ö erre nem képes .

En ilyen voltam , meghiztam a kapcsolatomban 104 kilóra es a ferjem ugyanúgy kivánt , úgy kellett lepattintsam

En nem kivantam , mert mas okokból haragudtam ra , egy csaladi ceg miatti konfliktusunk volt

De en biztam a nöiessegemben es apolt voltam , es sose mutattam ki , hogy mas nö esetleg elbizonytalanit

2019. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a pároddal van a gond hanem veled. Addig sugárzod felé a problémádat amíg neki is az lesz. Abba kéne hagyni és elfogadni hogy most ez van. Idővel majd jobb lesz. A tesóm egy bálna. Undorítóan kövér. De nem zavarja. A férjét sem. Ennyi.
2019. okt. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Erről nem te tehetsz, ha a párod igazán szeret akkor feltétel nélkül el fogad! Nem az számít hogy milyen a ruha méreted! Én is elfogadnam a páromat,sőt neki is van valami a pajzsmirigyével, neki asszem túl működik és sűrűn ideges apróságokon is . Viszont ő nem foglalkozik vele ,én próbáltam rá beszélni,de egyszerűen nem lehetett, ami a rosszabb az az,hogy azt mondták lehet még nő neki az a göb vagy mi is az. És akkor műteni kell mert megfulladhat, azóta is minden nap hallom ahogy krakog ,jó mondjuk cigizik is ,de nem hiszem hogy attól fulladna. Amikor elment az orvoshoz én is mentem vele és mondtam neki hogy bármi is legyen ez én itt vagyok vele, és szeretem,de ahogy ezt közölték vele,nem foglalkozik vele. Szörnyű...
2019. okt. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nö vagy igaz utolsó ?
2019. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Mivel nem tehetsz a betegségtől, ezért természetesen ha az én párom is ebben szenvedne, semmi sem változna köztünk, mivel nem a testbe kell szerelmes lenni. Plusz te írtad, hogy sokat teszel a fogyásért, tehát nem tudom miért nézeget másokat.
2019. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
65-ről 92 kilóra híztam kb 3 hónap alatt..A párom soha nem tett megjegyzést rá :) támogatott segített és elviselte a hangulatingadozásaim. Aztán kiderült a pajzsmirigy aluműködés. Hopp vissza is fogytam 65 kilóra..És most ugyanúgy szeret,mint akkor és ugyanúgy bókol.De persze az önbizalmam rendesen megtépázta ..A fogyás részre annyit reagálnék,hogy kellenek a jól beállított pajzsmirigy értékek különben nem fogsz tudni fogyni.Illetve célszerű inzulinrezisztencia irányába is vizsgálódni,mert gyakran jár a kettő kéz a kézben. Sok sikert és ne add fel! :)
2019. nov. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!