Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jelenthet 37Celsius lázat, ha...

Jelenthet 37Celsius lázat, ha általában 35,5 körüli a testhőm?

Figyelt kérdés
Ha 38 felett voltam, mindig fájt a hátam.
2019. nov. 1. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Nem,neked inkább alacsony a test hőmérsékleted .

A 37 csak hőemelkedés .

Talán tüdő szűrésre kellene menned .

2019. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az csak hőemelkedés, mindenkire ugyanazok a határok vonatkoznak.
2019. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

És ha valakinek az átlaghőmérséklete a hőemelkedés értéke, az csak lázas lehet, vagy ez hogy van?

2019. nov. 1. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:
ez csak hőemelkedés nálad, nekem ennyi az alaphőm. :)
2020. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Akinek alapból mindig 37 a test hőmérséklete, az is ugyanúgy hőemelkedésnek számít, legalábbis éppen a határa, ez mindenkire vonatkozik. A hőmérsékleti értékek számítanak, nem az egyén testhő változása. Az más kérdés, hogy mi számít problémának, ott már lehet egyéni állapotokat figyelembe venni.
2020. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tévedében élsz. Hőemelkedés ha megemelkedik a testhőmérsékleted mivel nekem 37 alapból 37.4től van hőemelkedésem. 37.3at még egeszségesen is produkálok. 37.4et már nem. Szerintem ez teljesen egyedi. Aki 35.5 az valoszínű 37 tokosan már nincs a toppon. Az altalánositással egy nagy probléma van hogy a mai jatvanyhelyzetben ahol hőmerséklet alapján van belépés onnan engem kitiltanak :) volt rá példa.
2020. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!