Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Miért aludnék egyfolytába?

már amióta eszem tudom mindig fáradékony voltam.

0-24 ben aludni tudnék, nincs kedvem és erőm semmihez mert mindig fáradt vagyok...tök mindegy hogy 8 órát alszom vagy 24 et...

a nap bármelyik szakaszába eltudnék aludni és át tudnék aludni 2 napot is. mitől lehet ez?

Keress kérdéseket hasonló témákban: alvás, fáradtság

dec. 7. 12:32  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

20/L

# 1/2Időpont dec. 7. 12:33 Privát üzenet
Ha tök mindegy, aludj 6 órát és a fennmaradó 18 órában oldd meg a gondjaidat, ami elől az alvásba menekülsz, és tanulj, dolgozz, művelődj. Ez értelmes felhasználása a tök mindegy idődnek.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont dec. 7. 12:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem vagyok fáradt, de mindig aludnék?
Hogyan tudnék aludni anékül hogy aludnék?
Mi van velem? ) -: Aludnék feküdnék egész nap energiám az tényleg 0.
Álmosság folyamatosan aludnék?
Alacsony a vérnyomásom. Napi 5 kavet iszom,1 energiaitalt és 3 szem koffein tablettát, orvosi utasításra. Mégis allandoan aludnék. Tudtok ajánlani valamit?
Nagyon aggodom! Egy hete elkezdtem szedulgetni, a kedvem sem a regi, egyfolytaba aludnek, faradt vagyok, es a mindennapi teendoimet is nehezkesen vegzem (1eves kisgyerek melett)! Mitol lehet?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!