Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ettem két falat vélhetően...

Ettem két falat vélhetően romlott húst, mert 5 napja készült hűtőben volt azóta gyenge vagyok lehet össze függés?

Figyelt kérdés
2019. nov. 9. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de pszichésen is rátehetsz egy lapáttal. Nem lesz semmi bajod. PLáne ha csak 5 napja készült és hűtőben volt. Elvileg nem kellett volna romlottnak lennie...
2019. nov. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, főleg, ha nem volt rossz szaga, íze és tényleg csak két falat volt. Ha mégis, elsősorban hányingert, hasmenést okozna.
2019. nov. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kutya bajod sincs tőle, ne parázz be! Azóta már régen kórházban lennél, ha romlott lett volna.

Kelj fel, menj a szabad levegőre, sétálj egy nagyot, szívd tele magad friss levegővel, mozdulj ki a négy fal közül... és ne mindenféle hülyeségen járasd az agyad.


Vagy menj el az orvoshoz, lehet, hogy valami influenza, hasonló bújkál benned, de belehalni biztosan nem fogsz.

2019. nov. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!