Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem ilyen furán...

Miért érzem ilyen furán magam? Ilyen még sosem volt, kezdek egyre jobban aggódni

Figyelt kérdés

Sziasztok, 1-2 hete van ez a “jelenség”, hogy úgy érzem, mintha nem lennék magamnál, vagy nem is tudom hogy magyarázzam el...

A vérnyomásom alacsony, egyszer volt mérve, akkor 90 volt, holnap tervezek venni egy vérnyomás mérőt és minden nap mérni szeretném.

Eddig nagyon jól meg voltunk a barátommal is, mindent megtesz értem, de én valamiért elkezdtem teljesen úgy tekinteni rá, mintha “idegen” lenne.

Nagyon szeretem, de valamiért rá sem tudok úgy gondolni mint ezelőtt, nem tudom miért lehet ez, olyan mintha sokszor nem lennék magamnál, mintha “álmodnék”..

Szerintetek ez az alacsony vérnyomás miatt lehet?

Mit lehet ellene tenni, én már probaltam sok mindent, semmi sem vált be (eddig), próbáltam tobb vizet is inni, de így sem jobb..

Valaki volt már hasonló helyzetben, mit tudnátok ajánlani?



2019. nov. 10. 22:18
 1/4 A kérdező kommentje:
(18/lány)
2019. nov. 10. 22:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez derealizációnak hangzik. Hogy köze lehet-e vérnyomásodhoz azt nem tudom.
2019. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen gyógyszert szedtél be?
2019. nov. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az alacsony vérnyomástól nem lesz a párunk "idegen" Képzelheted, 36 éve vagyok házas ma is 100/76 volt a vérnyomásom. Ha elkezded naponta mérni csak rástresszelsz. Egyébként 18 éves korban csak picit alacsony. Mozgasd meg magad, feljebb fog menni. És nem ártana elbeszélgetned egy pszichológussal ezekről a gondolatokról.
2019. nov. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!