Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 25 hónapos lányom kb.1 órás...

25 hónapos lányom kb.1 órás altatás révén hajlandó elaludni. A végén nagyokat hisztizik és hirtelen elalszik. Másnál is van hasonló helyzet?

Figyelt kérdés
Lehet hogy a meleg, mert 29 fok van a szobájában, de most délelőtt még strandon is voltunk és tudom, hogy nagyon elfáradt. Mégsem akart aludni!
2010. jún. 13. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, ha 29-30 fok van a szobában. Ezért én (helyes, nem helyes, de muszáj) bekapcsolom a légkondit és lehűtöm 26-27 fokra. Így nincs hiszti, alszik rendesen. (persze nem ráfújom, és ha elaludt, kikapcsolom).


Tudom, nem ez volt a kérdés, de nálunk igenis ez összefügg a meleggel.

2010. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk csak 20 hónapos a gyermek de másfél hónapja tanult egyedül elaludni magától bemászik az ágyba de ha olyanja van akkor hisztizik. Elötte itatom és jóéjt puszi van anyától apától de ezután már nem kérhet semmit. Ha hisztizik nem foglalkozunk a hisztivel és negyedóra alatt abba is hagyja. Persze fontos hogy ne éhesen szomjasan menjen aludni de ha minden feltétel adott igenis ágyban a helye az adott időben. Hamar megszokta és szépen elalszik. A meleg nem zavarja mert a szobájában
2010. jún. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
folyt. már előre leengedjük a redőnyt igy valamennyire hüvösebb van de este nyolckor megy aludni.
2010. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!