Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok àllandóan bànatos?

Miért vagyok àllandóan bànatos?

Figyelt kérdés
Kb 1éve van ez velem. Kiakarok törni a picit nehézkes életemből nincs senkim vannak terveim,de egyszerűen mikor le vert és bànatos vagyok akkor sosem mozdulok ki a társasàgokat is kerulom es beszelgetni sincs kedvem,szinte nem is beszelgetek senkivel.. Miért lehet ez? Lelkiismeret furdalàsom is van,pedig semmi rosszat sem kovettem el,àrad belolem a szeretet,de ugy erzem nem erdeklodik senki irantam,pedig sosem voltam rosszindulatu ember. Néha annyira rossz kedvem van,hogy megtudnam fojtani magam... Mikor belekezdek valamibe akkor sosem fejezem be,mert eppen rossz kedvem van :(. Segitsetek kerlek.

2019. nov. 20. 21:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Most úgy néz ki,hogy külföldön sikerül àllàst talàlnom és kb 1-1,5ev alatt sikerül egy sajàt hàzra összespórolnom,de mégis rosszat sejtek,hogy nem leszek képes megcsinàlni és kilàtàstalansàgot érzek.. Úgy érzem,hogy most egy hatalmas ölelésre lenne szükségem,hogy jobban érezzem magam :/
2019. nov. 20. 21:33
 2/4 anonim ***** válasza:
1-1.5 év alatt házra. Aha... Milyen munkával?
2019. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Cnc esztergàlyos szakmàm van 6-700 ezret ossze tudok szedni. Tudok nemetul. Itthon pedig amerre lakok videken egy teljesen felujitott csaladi haz 6-7millióba megy
2019. nov. 20. 22:50
 4/4 A kérdező kommentje:
De itt most nem a munkàn van a hangsúly,illetve a pénzen.
2019. nov. 20. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!