Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet az, hogy tegnap...

Mitől lehet az, hogy tegnap hajnal óta fáj a fejem?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon rosszul keltem, a ház előtt csinálják az utat és arra keltem, hogy vésik. Irtózatosan elkezdett fájni a fejem. Délutánig csak rosszabb lett, vettem be egy fájdalomcsillapítót és lefeküdtem kicsit. Mire felkeltem, jobb lett valamivel, de amint elkezdtem mozogni újra megfájdult, kicsit gyengébben. Ma megint úgy keltem, hogy le akar szakadni a fejem jobb része.

Ez lenne a migrén? Hasogató, nyilalló fejfájás a halántéknál és nyomás a tarkónál, de csak is jobb oldalon. Vagy "csak" front?


2019. nov. 21. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél be fájdalom csillapítót többet, ha ne múlik el ennyi idő alatt. Nem valószínű, hogy migrén, az már sokkal rosszabb lenne.
2019. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én csak a halálomon szoktam bevenni, max évente 1x, de tegnap tényleg borzasztóan éreztem magam. Rosszul esett minden fény, hang, lehajoláskor megszédültem és még jobban lüktetett. De hát nem sokat nem ért, algoflex forte van csak itthon amúgy. Most még ki se mertem kelni az ágyból miután visszafeküdtem kicsit, mert félek, hogy megint olyan lesz, mint tegnap. :(
2019. nov. 21. 13:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Front és valami kisebb mérgezés , pl sok cukros dolog só zsír okozza nálam 3 havonta , tetézi ha langy idő van . Hideg időben nem . Sok víz tea alvás segít , tabletta semmit . Enni nem lehet es csak rosszabbat tesz , a kávé is .
2019. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Fura... Akkor lehet tényleg az időtől van.

Neked mennyi idő után szokott elmúlni? Ki kéne már mennem a lakásból, de ilyen fejfájással még a konyha is messze van sokszor. :(

2019. nov. 21. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt tegnap, ritkán szokott. Fél fájdalom csillapítóval, és kinti sétával elmúlt. Migrénnel már sugárban hánynál.
2019. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam arra, mert havonta 3-4-5x szokott fájni a fejem, de ennyire soha. Szóval ez most valami más, mint a szokásos. Meg ahogy olvastam, az is ilyen féloldalas dolog.
2019. nov. 21. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!