Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok elaludni...

Miért nem tudok elaludni hamarabb, mint hajnali 3-4 óra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen bármit csinálok nem tudok elaludni hamarabb,akármennyire álmos vagyok nézem az időt és amíg nincsen 3-4 óra nem tudok elaludni.Lefárasztom magam,járok futni és hét közben 7-9 körül mindig fel kell kelnem a suli miatt..Ami számomra nagyon fura,hogy ez csak akkor van,amikor egyedül alszom,ha a barátomnál vagyok mindig sikerül elaludnom időbe.Történt már valakivel hasonló? Szívesen fogadom az ötleteket mit lehetne tenni ellen.

2017. nov. 5. 00:38
 1/2 szenes43 ***** válasza:
Szerintem ha nem tartod hülyeségnek egy radiesztéziában gyakorlott személlyel ki kéne méretned a fekhelyed. A Hartmann háló példának okáért 0-3 között ugrik. Többnyire a föld alatti vízereket is rángatja magával. Ez csak az én meglátásom,ötletem és lehet hogy jön ettől jobb is.Szívesen kimérem esetleg ha szükséges ki is iktatom természetesen ingyen. Egy a probléma: bottal járok buszozni körülményes. Vedd úgy hogy csak gondolkoztam és azt leírtam.
2017. nov. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló volt a helyzet hónapokon keresztül, és máshol én is könnyebben aludtam, egyrészt mert ott biztonságban éreztem magam, másrészt mert nem neteztem/ telóztam alvás előtt. Most már itthon is jobb a helyzet, sokat segített ez a program: [link] Ez egy ún. blue light filter (kék fény blokkoló), éjszakára elszínezi a képernyőt, mivel kiszűri a kék fényeket, amik gátolják a melatonin termelését, és így akadályozzák az alvást. Sokféle verzió van, nekem ez a fenti (és ingyenes) változat vált be legjobban. Jobban is alszom és főleg nyugodtabb vagyok tőle, érdemes kipróbálni.
2017. nov. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!